آخرین اخبار

آقای حاجی در خورزوق: دست آمریکائی ها یک بار دیگر برای مردم ایران رو شد

مسجد الحسین(ع) شهر خورزوق میزبان طرح همنشینی با مردم بود. نمازگزاران با صفای این مسجد شنبه ۲۳/۹/۱۳۹۲ نماز جماعت مغرب و عشاء را به امامت حجه الاسلام و المسلمین صالح نیا اقامه کردند و پس از تلاوت آیاتی از کلام الهی وحی پای صحبت وکیل خود در مجلس نشستند. نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین […]

اشتراک گذاری
25 آذر 1392
کد مطلب : 11566

مسجد الحسین(ع) شهر خورزوق میزبان طرح همنشینی با مردم بود. نمازگزاران با صفای این مسجد شنبه ۲۳/۹/۱۳۹۲ نماز جماعت مغرب و عشاء را به امامت حجه الاسلام و المسلمین صالح نیا اقامه کردند و پس از تلاوت آیاتی از کلام الهی وحی پای صحبت وکیل خود در مجلس نشستند.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح وظایف نماینده، زمان ملاقات و چگونگی ارتباط با نماینده، همنشینی با مردم را منشأ خیر و برکت توصیف کرد و افزود: بسیاری از مطالبی که برای تذکر به مسئولین اجرایی استفاده می کنیم از دل همین مجالس استخراج می شود چرا که مردم مسائل و مشکلات ملموس خود را بی واسطه منتقل می کنند.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم به مذاکرات اخیر نیز اشاره ای داشت و اضافه کرد: هدف اصلی از مذاکرات ایجاد شکاف در ساختمان منحوس تحریم بود و به نظر می رسد یکبار دیگر تمرین کردیم که اگر به نیروی درونی خود متکی باشیم پیشرفت بیشتری حاصل می کنیم. از طرفی با انجام مذاکرات دست آمریکائی ها یکبار دیگر برای مدم ایران رو شد.

وی ادامه داد: در حالی آمریکائی ها اعلام کردند ما به روحانی و ایرانی ها اعتماد نداریم که ملّت بزرگ ایران از اساس به ابر قدرت ها اعتمادی نداشت چرا که به عنوان نمونه متنی را که خودشان برای توافق تنظیم کرده بودند قبل از اینکه جوهرش خشک شود زیر پا گذاشتند.

آقای حاجی در پایان به سئوالات حضّار پاسخ گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *