آخرین اخبار

حاجی دلیگانی: رویکرد دولت در تنظیم لایحه بودجه۹۳ تعادلی است

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس رویکرد دولت در تنظیم بودجه رویکرد متعادلی است، گفت: نمایندگان معترض باید در تحلیل و بررسی لایحه بودجه ۹۳ واقعیت‌ها و محدودیتهای مالی را هم مدنظر داشته باشند. حسینعلی حاجی‌دلیگانی درگفت و گو با خبرنگاراقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه اعتراض نمایندگان به لایحه بودجه حق قانونی […]

اشتراک گذاری
24 آذر 1392
کد مطلب : 11561

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس رویکرد دولت در تنظیم بودجه رویکرد متعادلی است، گفت: نمایندگان معترض باید در تحلیل و بررسی لایحه بودجه ۹۳ واقعیت‌ها و محدودیتهای مالی را هم مدنظر داشته باشند.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی درگفت و گو با خبرنگاراقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه اعتراض نمایندگان به لایحه بودجه حق قانونی آنها است، افزود: باید ریز پروژه های عمرانی بررسی شود و  تخصیص بودجه به نحوی صورت گیرد که در هرشهرستان حداقل یک پروژه به بهره برداری برسد.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید واقعیت‌ها را بپذیریم و از نگاه منطقه‌ای و بخشی به بودجه پرهیز کنیم،گفت:دولت قصد دارد در بودجه ۹۳ با کنترل نقدینگی تورم را مهار کند اما باید توجه داشته باشد که این سیاست باعث رکود و کاهش تولید و افزایش بیکاری نشود.

وی درباره تصمیم دولت برای ارایه لایحه بودجه جهت بررسی همزمان آن در کمیسیون تلفیق، گفت: این سیاست سیاست خوبی است وقانون بودجه بدون تعیین تکلیف منابع و مصارف یارانه ها قانون جامعی نخواهد بود.

این‌ عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس‌ با بیان اینکه نمی‌توان توقع بیشتری از بودجه کنونی کشور داشت، افزود: مشکل نقدینگی برای طرح تملک دارایی‌های سرمایه‌ای یا همان دارایی‌های عمرانی مربوط به یک استان خاص نیست و همه کشور درگیر این مسئله‌ هستند.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس  با تاکید بر اینکه رویکرد دولت در تنظیم بودجه رویکرد متعادلی است، گفت: نمایندگان معترض باید در تحلیل و بررسی بودجه ۹۳ واقعیت‌ها و محدودیت‌های مالی را هم مدنظر داشته باشند./

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *