آخرین اخبار

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس: مرحوم عسگراولادی اختلاف در خانواده انقلاب را نمی پذیرفت

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: مرحوم عسگراولادی انقلاب اسلامی را مانند فرزند گرانسنگ خود می دانست و دلسوزانه و خالصانه زحمت کشید تا آسیبی به این انقلاب نرسد. حسینعلی حاج دلیگانی نماینده مرد شاهین شهر، میمه و برخوار در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم حبیب الله عسگراولادی در آستانه […]

اشتراک گذاری
21 آذر 1392
کد مطلب : 11520

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: مرحوم عسگراولادی انقلاب اسلامی را مانند فرزند گرانسنگ خود می دانست و دلسوزانه و خالصانه زحمت کشید تا آسیبی به این انقلاب نرسد.

حسینعلی حاج دلیگانی نماینده مرد شاهین شهر، میمه و برخوار در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم حبیب الله عسگراولادی در آستانه چهلمین روز درگذشت وی گفت: مرحوم عسگراولادی بسیار دلسوزانه و خالصانه برای انقلاب زحمت کشیدند چون خود از به وجود آورندگان انقلاب بودند انقلاب اسلامی را مثال فرزند عزیز خود دوست می داشتند.

وی افزود: مرحوم عسگراولادی تلاش می کرد  تا آسیبی به این فرزند گرانسنگ خود نرسد و از طرف دیگر اختلاف داخل خانواده را نیز پذیرا  نبود و همواره به دنبال این بود که اختلافات جریان انقلاب کاهش پیدا کند.

این نماینده مجلس با اشاره به نقش کلیدی و محوری مرحوم عسگراولادی در ایجاد وحدت و یکپارچگی در جریان اصولگرا ادامه داد: وی نقش کلیدی و محوری در وحدت اصولگرایان داشت و همواره تلاش می کرد هر چقدر امکان دارد در درون رویش داشته باشیم و کمتر شاهد ریزش  باشیم.

حاجی دلیگانی با اشاره به جلساتی که با حضور عسگراولادی در اصفهان برگزار می شد، افزود: جلساتی که مرحوم عسگراولادی در اصفهان و با شخصیت هایی مانند آقای پرورش که در حال در بستر بیماری است و دیگر چهره های به وجود آورنده انقلاب برگزار می کردند جلسات بسیار معنوی و خوبی بود که روح خلوص در آن جلسات به خوبی مشاهده می شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *