آخرین اخبار

حاجی دلیگانی: بودجه هدف کاهش تورم را دنبال می‌کند

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: در بودجه سال آینده در مورد هدفمندی یارانه‌ها اظهار نظر جدیدی نشده که برای کشور اثرات نامطلوبی دارد. به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حسینعلی حاجی دلیگانی با بیان اینکه ارایه بودجه بدون در نظر گرفتن هدفمندی یارانه‌ها کار اشتباهی است گفت: گفته شده است که برای اجرای […]

اشتراک گذاری
20 آذر 1392
کد مطلب : 11503
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: در بودجه سال آینده در مورد هدفمندی یارانه‌ها اظهار نظر جدیدی نشده که برای کشور اثرات نامطلوبی دارد.

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حسینعلی حاجی دلیگانی با بیان اینکه ارایه بودجه بدون در نظر گرفتن هدفمندی یارانه‌ها کار اشتباهی است گفت: گفته شده است که برای اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها لایحه جدیدی به مجلس می‌آید که هر چند این موضوع امکان پذیر است، اما برای کشور مشکل ایجاد می‌کند.

وی با اشاره به اینکه سهم اعتبارات عمرانی در بودجه سال آینده ۳۷ هزار میلیارد تومان تعیین شده است، تصریح کرد: در طول دو سال گذشته بودجه عمرانی بسیار کاهش یافته که موجبات تعطیلی و نیمه تعطیلی شدن پروژه‌های عمرانی را فراهم کرده است.
نماینده مردم شاهین شهرومیمه/برخوار از انقباضی بودن بودجه خبر داد و گفت: این بودجه هدف کاهش تورم را دنبال می‌کند، اما باید به این نکته نیز توجه داشت که کنترل تورم نباید به رکود منجر شود، دولت باید لایحه بودجه را به نحوی ارایه دهد که بتواند مسیر رونق اقتصادی را هموار کند.
حاجی با بیان اینکه حسن بودجه سال آینده ارایه به موقع آن است، اظهار کرد: بدین ترتیب کمیسیون‌های تخصصی مجلس فرصت کافی برای بررسی دقیق بودجه و ایجاد وضعیت مطلوب برای معیشت مردم و رونق تولید را دارند.
به گزارش ایسنا،وی از عدم ارایه عملکرد و پیشرفت برنامه پنجم همراه با قانون بودجه انتقاد کرد./

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *