آخرین اخبار

آقای حاجی خواستار حل و فصل مشکلات فی ما بین شهرداری و بنیادمستضعفان شد

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۲ دو شنبه ۴/۹/۱۳۹۲ جلسه را با معاون امور استان های بنیاد مستضعفان برگزار کرد. آقای حاجی ضمن تشکر از تشکیل این جلسه به جلسات قبلی که در تهران و شاهین شهر برگزار شد بود اشاره کرد و خواستار […]

اشتراک گذاری
11 آذر 1392
کد مطلب : 11419

IMG_5617 copy

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۲ دو شنبه ۴/۹/۱۳۹۲ جلسه را با معاون امور استان های بنیاد مستضعفان برگزار کرد.

آقای حاجی ضمن تشکر از تشکیل این جلسه به جلسات قبلی که در تهران و شاهین شهر برگزار شد بود اشاره کرد و خواستار حل و فصل مشکلات فی ما بین شهرداری و بنیاد شد.

ایشان منافع حل این مشکلات را متوجه مردم عنوان کرد و افزود: زیباتر شدن مبلمان شهری، جلوگیری از طرح دعوی در دادگاه از سوی طرفین و ایجاد سرمایه گذاری منجر به اشتغال توسط بنیاد مستضعفان از جمله منافعی ای است که مردم از آن بهره مند می شوند.

آقای علیجانی نیز ضمن خیر مقدم به آقای حاجی و حاضرین در جلسه به دستور عدم فروش زمین به صورت خام اشاره نمود و گفت: به جای فروش زمین آماده سرمایه گذاری هستیم و هر طرحی که آقای حاجی تأیید کنند که به صلاح و صرفه بنیاد باشد را سرمایه گذاری خواهیم کرد.

در این جلسه که مدیر کل محترم املاک و مستغلات بنیاد در استان اصفهان، رئیس محترم نمایندگی بنیاد در شهرستان، شهردار محترم شاهین شهر، دو نفر از اعضای محترم شورای اسلامی شاهین شهر، مسئول محترم املاک شهرداری نیز حضور داشتند، پس از تبادل نظر مقرر شد ظرف ۱۵ روز در هیأت مدیره سازمان اموال و املاک بنیاد کشور مطرح و تصویب و جهت اجرا به اداره کل استان اصفهان ابلاغ شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *