آخرین اخبار

گام اول ژنو ، گام دوم اقتصاد

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه نیزبا اشاره به اینکه بعد از توافق ژنو نمی توان کم کاری ها را به گردن تحریم ها انداخت گفت:تا الان هرچه کم کاری در دولت صورت می گرفت به تحریم ها و مشکلات ناشی از آن ربط پیدا می کرد اما با این توافق ،بهانه از […]

اشتراک گذاری
11 آذر 1392
کد مطلب : 11411

635208773630327844

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه نیزبا اشاره به اینکه بعد از توافق ژنو نمی توان کم کاری ها را به گردن تحریم ها انداخت گفت:تا الان هرچه کم کاری در دولت صورت می گرفت به تحریم ها و مشکلات ناشی از آن ربط پیدا می کرد اما با این توافق ،بهانه از دست خیلی ها گرفته شد.

نماینده برخوار و میمه افزود:حالا که موانع برداشته شده مشخص می شود که توان افراد در مدیریت جامعه و اقتصاد کشور تا چه میزان است.

عضو فراکسیون اصولگرایان گفت: بعد از توافق ژنو عملکرد وزرا شفاف می شود چون به بهانه تحریم ها برخی ضعفها پوشیده نمی شود.

وی افزود:حالا که تحریمی نیست بهانه از دست مدیران گرفته شده و باید مردم در عمل شاهد باشند که وضعیت اقتصادی تغییر کرده یا نه!

نماینده برخوار در مورد واکنش مجلس به این توافق گفت:مجلس اصل اتفاق را به نفع کشور می داند اما در محتوا و صحبت هایی دارد که در مورد آن باید بحث شود.

حاجی دلیگانی افزود:مجلس حمایت از نکاتی را که رهبری در پاسخ به رئیس جمهور دادند دنبال می کند تا خط ایشان ادامه یابد و منافع کشور مد نظر گرفته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *