آخرین اخبار

حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با فارس خبر داد: کمبود اعتبارات و پزشک متخصص دو مشکل اساسی بیمارستان گلدیس

نماینده مردم در شهرستان‌های شاهین‌شهر، میمه و برخوار گفت: کمبود اعتبارات و پزشک متخصص دو مشکل اساسی بیمارستان گلدیس شاهین شهر است. حسینعلی حاجی دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به اظهارات اخیر رئیس‌جمهور کشورمان از رسانه ملی در مورد گزارش یک صد روزه عملکرد دولتش به مردم اظهار کرد: […]

اشتراک گذاری
10 آذر 1392
کد مطلب : 11388

نماینده مردم در شهرستان‌های شاهین‌شهر، میمه و برخوار گفت: کمبود اعتبارات و پزشک متخصص دو مشکل اساسی بیمارستان گلدیس شاهین شهر است.

حسینعلی حاجی دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به اظهارات اخیر رئیس‌جمهور کشورمان از رسانه ملی در مورد گزارش یک صد روزه عملکرد دولتش به مردم اظهار کرد: به نظر من آقای رئیس‌جمهور باید به جای پرداختن به عملکرد دولت‌های گذشته به اقداماتی که خود و کابینه‌اش در این یک صد روز جهت ارتقا سطح معیشت مردم انجام داده بود می‌پرداخت.

وی در ادامه با بیان اینکه پیگیر بازتاب گزارش یک صد روز رئیس‌جمهور بین عوام و خواص بوده‌ام، افزود: نتیجه‌ای که به دست آمد این بود که این شیوه ارائه گزارش منطقی نبوده است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه قول‌هایی که به مردم توسط مسئولان داده می‌شود، قول‌هایی باشند که توانایی انجام دادن آن را داشته باشند، گفت: به نظر من همین بحثی را که رئیس‌جمهور در مورد کاهش تورم اشاره کردند، مبحث مهمی است به شرطی اینکه بتوانند آن را اجرایی کنند.

وی با بیان اینکه یکی از فعالیت‌هایی که لازم است انجام دهیم سر زدن به مراکزی است که خصوصاً در غیر از ساعت اداری به مردم خدمات ارائه می‌دهند، ادامه داد: بیمارستان گلدیس شاهین‌شهر نیز از این نوع مراکز است که با داشتن کارکنان باانگیزه در دو جهت کمبود اعتبارات و پزشک متخصص دارای مشکل است.

حاجی دلیگانی با بیان اینکه این دو مشکل ذکر شده موجب شده سطح خدمات‌دهی در بیمارستان گلدیس شاهین‌شهر پایین یابد، تاکید کرد: انتظار داریم وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی و همچنین مسئولان استان اصفهان اهتمام ویژه‌ای جهت رفع مشکلات این بیمارستان داشته باشند.

*نیروگاه شهید منتظری روزانه ۴۰۰ هزار تن مواد آلاینده پخش می‌کند

وی با بیان اینکه روزانه ۴۰۰ هزار تن مواد آلاینده توسط نیروگاه شهید منتظری روی مناطق شمال اصفهان (شاهین‌شهر و برخوار) پخش می‌شود، تصریح کرد: عملکرد مدیریتی دو وزارتخانه نیرو و نفت در قبال این نیروگاه مأیوس کننده است و در صورتی که مشکل تبدیل سوخت این نیروگاه از مازوت به گاز را رفع نکنند، باید پاسخگوی سئوالات نمایندگان مردم همیشه در صحنه اصفهان باشند.

انتهای پیام/۶۳۰۲۳/ل۴۰/پ۳۰۰۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *