آخرین اخبار

آقای حاجی با معاون امور مجلس معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور دیدار کرد

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۴دوشنبه ۲۷/۸/۱۳۹۲ با معاون امور مجلس معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور دیدار کرد. در این جلسه که آقایان جمشیدیان و قیصری مدیران آبفای دو شهرستان نیز حضور داشتند، آقای حاجی ضمن تشکر از آقای الفت پور […]

اشتراک گذاری
09 آذر 1392
کد مطلب : 11353

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی

ساعت ۱۴دوشنبه ۲۷/۸/۱۳۹۲ با معاون امور مجلس معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور دیدار کرد.

در این جلسه که آقایان جمشیدیان و قیصری مدیران آبفای دو شهرستان نیز حضور داشتند، آقای حاجی ضمن تشکر از آقای الفت پور به تشریح پروژه های دردست اقدام آب و فاضلاب شهرستان های حوزه انتخابیه خود پرداخت و خواستار تخصیص بودجه مورد نیاز و ردیف دار نمودن در بودجه سال ۹۳ شد.

ایشان دارا بودن مصوبه کمیسیون ماده ۲۱۵ این پروژه ها را تأکید کرد و افزود: به دنبال طولانی شدن اجرای این پروژه ها اثرات نا مطلوبی را بر جا گذاشته و موجب بد بینی و نارضایتی مردم گردیده.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم خواستار این شد که پروژه های آب و فاضلاب دو شهرستان در ردیف طرح های ملی قرار گیرد.

آقای الفت پور ضمن تشکر از آقای حاجی و همراهان ایشان، قول مساعد جهت اصلاحات در ردیف های بودجه و نیز ملی شدن اعتبارات طرح مذکور را داد.

آقای حاجی پس از این جلسه در ساعت ۱۵:۴۰ با آقای سپهری کارشناس دفتر بودجه منطقه ای معاونت برنامه ریزی جلسه برگزار کرد و ضمن تبیین وضعیت پروژه های آب و فاضلاب دو شهرستان خواستار تخصیص ردیف بودجه در لایحه بودجه ۹۳ شد.

ایشان همچنین خواستار رفع مشکل آبرسانی از پساب فاضلاب به جنگل ۲۴۰ هکتاری شهر حبیب آباد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *