آخرین اخبار

آقای حاجی با حضرت آیت اله نمازی دیدار و گفتگو کرد

چهار شنبه ششم آذر ماه نود و دو جلسه علنی مجلس شورای اسلامی پایان می پذیرد و نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار راهی کاشان می شود تا طبق قرار قبلی خود به دیدار سفیر ولایت در دارالمومنین برود و با ایشان به گفتگو بنشیند. عضو مجلس خبرگان رهبری به […]

اشتراک گذاری
09 آذر 1392
کد مطلب : 11341

چهار شنبه ششم آذر ماه نود و دو جلسه علنی مجلس شورای اسلامی پایان می پذیرد و نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار راهی کاشان می شود تا طبق قرار قبلی خود به دیدار سفیر ولایت در دارالمومنین برود و با ایشان به گفتگو بنشیند.

عضو مجلس خبرگان رهبری به گرمی از فرماندار سابق کاشان استقبال می کند و پس از احوالپرسی، ضمن استماع اخبار کلان کشور نقطه نظرات خود را به آقای حاجی در میان می گذارد.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به تحکیم بنیان خانواده اشاره کرد و افزود: بنده در این زمینه در حال تدوین مطالبی هستم و به سایر آقایان هم گفته ام بایستی تلاش کنیم خانه داری را به عنوان یک شغل مقدس حمایت کنیم تا بانوان ما با خیالی آسوده ضمن انجام وظیفه همسرداری به نحو احسن، در جهت افزایش جمعیت و تربیت فرزندانی صالح بکوشند.

آقای حاجی نیز با تشکر از نقه نظرات حضرت آیت اله نمازی، به طرح جمعیت و تعالی خانواده در مجلس و اهمیت تحکیم بنیان خانواده برای نمایندگان پرداخت و اظهار امیدواری کرد با بررسی دقیق موضوعات مطرح شده، دغدغه مقام معظم رهبری(مدظله) و علمای بزرگوار در زمینه تحدید نسل و جمعیت بر طرف گردد.

آقای حاجی با بدرقه و دعای سلامتی و آرزوی توفیق آیت اله نمازی، کاشان را به سمت حوزه انتخابیه ترک کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *