آخرین اخبار

دیدار آقای حاجی با وزیر علوم‏‏، تحقیقات و فناوری

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی چهارشنبه ۲۹/۸/۱۳۹۲ با وزیر محترم علوم‏‏، تحقیقات و فناوری دیدار و گفتگو کرد. آقای حاجی در این جلسه ضمن تشکر از آقای فرجی دانا وزیر محترم علوم‏‏، تحقیقات و فناوری، وضعیت آموزش عالی دو شهرستان حوزه انتخابیه خود را برای […]

اشتراک گذاری
09 آذر 1392
کد مطلب : 11337

IMG_5601

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی چهارشنبه ۲۹/۸/۱۳۹۲ با وزیر محترم علوم‏‏، تحقیقات و فناوری دیدار و گفتگو کرد.

آقای حاجی در این جلسه ضمن تشکر از آقای فرجی دانا وزیر محترم علوم‏‏، تحقیقات و فناوری، وضعیت آموزش عالی دو شهرستان حوزه انتخابیه خود را برای وی تبیین کرد.

ایشان با تأکید بر ظرفیت های آموزشی در شاهین شهر اعم از وجود اقشار و اقوام متعدد که از نقاط مختلف کشور در شاهین شهر هستند و همچنین صنایع هواپیما سازی ایران (هسا) افزود: در شاهین شهر که دومین شهر با سواد کشور و اولین شهر با سواد استان است در خصوص دانشگاه ها و دانشکده های دولتی کمبود محسوسی دیده می شود و انتظار مردم این است که با ایجاد مجموعه های دولتی شاهد گسترش دانشگاه های دولتی باشند.

دکتر فرجی دانا از دیدگاه های بلند آقای حاجی تشکر کرد و گفت: در منطقه شاهین شهر طرح آمایش آموزشی و زیر ساخت ها و نیاز های موجود را بررسی می کینم و از نقطه نظرات جنابعالی در رفع کاستی های موجود استفاده بهینه را می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *