آخرین اخبار

آقای حاجی از پاسخ وزیر راه و شهرسازی قانع نشد

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر راه و شهرسازی در جلسه امروز کمیسیون عمران تعهد داد که همه پروژه های مسکن مهر که از دولت قبل باقی مانده است را به اتمام برساند و تکمیل کند. « حامد قادرمرزی» اظهار داشت: قرار بود در جلسه امروز سه شنبه کمیسیون عمران، هفت سوال از […]

اشتراک گذاری
30 آبان 1392
کد مطلب : 11246

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر راه و شهرسازی در جلسه امروز کمیسیون عمران تعهد داد که همه پروژه های مسکن مهر که از دولت قبل باقی مانده است را به اتمام برساند و تکمیل کند.

« حامد قادرمرزی» اظهار داشت: قرار بود در جلسه امروز سه شنبه کمیسیون عمران، هفت سوال از وزیر راه و شهرسازی مطرح شود، که سه نماینده سوال های خود را پس گرفتند.

قادر مرزی افزود: «حسینعلی حاجی دلیگانی» نماینده شاهین شهرومیمه/برخوار در مجلس سوال خود را در خصوص وضعیت مسکن مهر و تعلل دولت برای اتمام پروژه های مسکن مهر مطرح کردند که « عباس آخوندی» پاسخ خود را ارایه کرد، اما نماینده سوال کننده از پاسخ وزیر قانع نشد.

سخنگوی کمیسیون عمران افزود: وزیر راه و شهرسازی در این جلسه به تشریح عملکرد این وزارتخانه برای اتمام پروژه های مسکن مهر پرداخت و قول داد که همه پروژه ها مسکن مهر را به اتمام می رساند.

قادرمرزی گفت: نماینده سوال کننده از پاسخ وزیر قانع نشد، بنابراین یک جلسه دیگر با حضور وزیر راه و شهرسازی به بررسی این موضوع اختصاص می یابد و در صورتی که نماینده سوال کننده قانع نشود، این سوال در صحن مجلس مطرح می شود.

وی ادامه داد: اعضای کمیسیون عمران در این جلسه، از عدم ارایه طرح مشخص دولت یازدهم برای بخش مسکن انتقاد کردند.

سخنگوی کمیسیون عمران گفت: اعضای این کمیسیون تاکید کردند که دولت باید هر چه زودتر طرح جایگزین مسکن مهر را ارایه کند.

قادرمرزی اظهارداشت: در جلسه عصر امروز کمیسیون عمران همچنین، سوالاتی در خصوص تامین مسکن جانبازان، وضعیت حمل و نقل جاده ای مطرح شد که وزیر راه و شهرسازی توضیحاتی را در خصوص آنها مطرح کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *