آخرین اخبار

نماینده مردم شاهین شهرومیمه/برخوار در مجلس: ملت ایران در مقابل تهدید‌های دشمنان سر تسلیم فرود نمی‌آورند

نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان هنوز ملت ایران را نشناخته‌اند و نفهمیده‌اند که ملت ایران با افزایش تهدیدها نه تنها سر تسلیم فرود نمی‌آورند، بلکه با استقامت در برابر زیاده‌خواهی آنها می‌ایستند. حسینعلی حاجی دلیگانی  امروز در گفت‌و‌‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان پیرامون نزدیک شدن به ‌روز مذاکرات آتی در […]

اشتراک گذاری
30 آبان 1392
کد مطلب : 11243

نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان هنوز ملت ایران را نشناخته‌اند و نفهمیده‌اند که ملت ایران با افزایش تهدیدها نه تنها سر تسلیم فرود نمی‌آورند، بلکه با استقامت در برابر زیاده‌خواهی آنها می‌ایستند.

حسینعلی حاجی دلیگانی  امروز در گفت‌و‌‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان پیرامون نزدیک شدن به ‌روز مذاکرات آتی در ژنو و در حالی که ایران خود را برای ششمین دور از مذاکرات هسته‌ای با ۱+۵ مهیا می‌کند و در شرایطی که روایت‌های فراوانی در زمینه پنجمین دور از مذاکرات در ژنو شنیده می‌شود، تیم مذاکره‌کننده ایرانی باید بتواند شرایط را برای نیل به توافق در ۲۰ نوامبر مهیا کند، اظهار کرد: با توجه به کارشکنی آمریکایی‌ها، خلف وعده‌های گروه ۱+۵ در روند مذاکرات قبلی و اخلال گری فرانسه در مذاکرات قبلی، آمریکا و اتحادیه اروپا باید بداند این دوره از مذاکرات آخرین شانس برای آنها است.

وی با بیان اینکه با توجه به در پیش گرفتن سیاست خصمانه آمریکایی‌ها علیه ملت ایران در دوره مذاکرات قبلی، در آستانه دوره ششم مذاکرات به آنها نصیحت می‌کنیم که برای جلب نظر ملت ایران از این شانس خود استفاده کنند، افزود: همچنین بیش از این خود را بازیچه صهیونیست قرار ندهند و بیشتر به عاقبت منافع ملت خودشان بیندیشند.

نماینده مردم شاهین‌شهر ومیمه/برخواردر مجلس نهم خطاب به تیم مذاکره‌کننده ایرانی در آستانه دوره ششم مذاکرات ژنو تصریح کرد: تیم مذاکره‌کننده ایرانی باید استقامت کند و مذاکرات را با حفظ اصول و نرمش قهرمانانه  به پیش ببرند و مطمئن باشند که آمریکایی‌ها در برابر عزم و اراده ملت ایران عقب‌نشینی می‌کنند.

وی با تاکید براینکه گروه ۱+۵ و سردمداران آمریکایی باید بدانند که چنانچه امروز به توافق مشترک نرسند، فردا برای آنها دیر است و دست از سیاست خصمانه خود علیه ملت ایران بردارند و بدانند که تا به امروز با توطئه‌چینی‌های خود علیه نظام ایران موفق نبوده‌اند و به فضل خداوند در این دوره نیز موفق نمی‌شوند.

حاجی دلیگانی در پاسخ به این سؤال که دلیل افزایش تحریم‌های اقتصادی و بانکی و فشارها علیه ایران از سوی اتحادیه اروپا آن هم در آستانه مذاکرات ژنو۶ چیست، تاکید کرد: سردمداران استکبار، آمریکایی ها و غربیان هنوز ملت ایران را نشناخته‌اند و نفهمیده‌اند که ملت ایران با این افزایش تهدیدها نه تنها سر تسلیم فرود نمی‌اورند، بلکه با استقامت در برابر زیاده‌خواهی آنها می‌ایستند.

انتهای پیام/۶۳۰۰۱/ل۳۰/پ۳۰۰۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *