آخرین اخبار

آقای حاجی: شهر گز دربهترین نقطه شمال و جنوب کشور قرار دارد.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز شنبه ۲۵/۸/۱۳۹۲ در مراسم معارفه شهردار محترم گز شرکت کرد. ایشان با گرامی داشت روز ۲۵ آبان ماه روز حماسه و ایثار در استان اصفهان گفت: در ۲۵ آبان سال ۱۳۶۱، ۳۷۰ نفر از شهیدان گرانقدر در اصفهان تشییع […]

اشتراک گذاری
28 آبان 1392
کد مطلب : 11236

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز شنبه ۲۵/۸/۱۳۹۲ در مراسم معارفه شهردار محترم گز شرکت کرد.

ایشان با گرامی داشت روز ۲۵ آبان ماه روز حماسه و ایثار در استان اصفهان گفت: در ۲۵ آبان سال ۱۳۶۱، ۳۷۰ نفر از شهیدان گرانقدر در اصفهان تشییع شدند و به همین دلیل این روز را روز حماسه و ایثار نامیدند.

آقای حاجی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به جایگاه ویژه شورا و شهرداری شهر گز افزود: شهرداری می تواند بستر سازی و شکوفایی بیشتر شهر را ایجاد کند.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم با تأکید بر وجود واحد های اقتصادی و علمی در شهر و موقعیت استراتژیک اظهار داشت: شهر گز در بهترین نقطه شمال و جنوب کشور قرار دارد و باید قدر بدانیم و از این فرصت استفاده کنیم.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی به ۵ کیلومتر باقیمانده خط لوله آب شرب شهر گز اشاره نمود و خواستار مشارکت بخش خصوصی در این طرح شد.

ایشان درمانگاه تأمین اجتماعی این شهر را در شأن مردم ندانست و عنوان کرد: باید در جهت رفاه حال مردم با همت بلند درمانگاهی در خور شأن مردم خدمت رسانی کند.

آقای حاجی در پایان ابراز امیدواری کرد با حضور شهردار جدید و به کمک شورا اسلامی، آبادانی بهتری برای شهر داشته باشیم.

در این مراسم از زحمات آقای امینیان پور تقدیر و آقای قاسمی به عنوان شهردار جدید شهر گز منصوب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *