آخرین اخبار

آقای حاجی : کنار گذر شرق یکی از شهرهای حوزه انتخابیه ام ،پروژه ای نیمه کاره می باشد و مانند یک آثار باستانی راکد مانده است

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی نشریه الکترونیکی جارپرس با اعلام این خبر گفت : مهم ترین موضوع در دستور کار کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات ، بحث طرح تشکیل سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و تجدید نظر اصلاح قانون بودجه کشور بوده که مربوط به ۵۰ سال گذشته است. وی ادامه داد […]

اشتراک گذاری
23 آبان 1392
کد مطلب : 11215

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی نشریه الکترونیکی جارپرس با اعلام این خبر گفت : مهم ترین موضوع در دستور کار کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات ، بحث طرح تشکیل سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و تجدید نظر اصلاح قانون بودجه کشور بوده که مربوط به ۵۰ سال گذشته است.

وی ادامه داد : اینجانب عنوان “سازمان سرمایه انسانی و مدیریت و بهره وری ” را برای نام سازمان مدیریت و برنامه ریزی پیشنهاد داده ام.

حاجی دلیگانی با ابراز تأسف از اینکه طرح ملی خاصی در شهرستان های شاهین شهر ، میمه و برخوار در دست اقدام نیست تصریح کرد : کنار گذر شرق یکی از شهرهای  حوزه انتخابیه ،پروژه ای نیمه کاره می باشد و مانند یک آثار باستانی راکد مانده است و شخصی به نام ” آقای شفیعی ” که با وزارت راه و ترابری دولت سابق مشارکت داشته و هم اکنون با وزارت راه و شهرسازی همکاری دارد قرار است آن را اجرایی کند. گفتنی است : اقدامات وزارت راه و شهرسازی در زمینه فعالسازی این پروژه ضرورت دارد.

حاجی در پایان گفت : پروژه قطار سریع السیر تهران به اصفهان که از حوزه انتخابیه اینجانب عبور می کند حدود ۵ سال قبل کلنگ زنی شده و برخی از قطعات آن زیرسازی گردیده است اما اعتبار خاصی به آن اختصاص نیافته و این پروژه در حالت رکود به سر می برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *