آخرین اخبار

حاجی در جلسه با وزیر نیرو مطرح کرد: تشکیل کنسرسیوم جهت انتقال آب به استان اصفهان

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی چهارشنبه ۱۵/۸/۱۳۹۲ به همراه تعدادی از نمایندگان استان های اصفهان و چهارمحال بختیاری در جلسه با حضور وزیر نیرو و معاونان ایشان موضوع آب را بررسی کردند. در این جلسه مشترک آقای حاجی با بیان این نکته دو استان همجوار […]

اشتراک گذاری
21 آبان 1392
کد مطلب : 11201

IMG_5527

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی چهارشنبه ۱۵/۸/۱۳۹۲ به همراه تعدادی از نمایندگان استان های اصفهان و چهارمحال بختیاری در جلسه با حضور وزیر نیرو و معاونان ایشان موضوع آب را بررسی کردند.

در این جلسه مشترک آقای حاجی با بیان این نکته دو استان همجوار راهی جز درک همدیگر نداریم اضافه کرد: هیچکدام کارمان بی عیب نیست و بایستی با تعامل مشکلات مربوط به آب را حل کنیم البته برگزاری این جلسه مشترک و ورود شخصی آقای وزیر به موضوع نشان از اهمیت و عزم جدی برای حل مشکل است.

ایشان اضافه کرد: ما خودمان را از چهارمحال و بختیاری جدا نمی دانیم چرا که تقریباً به اندازه همان استان در استان اصفهان بختیاری و چهارمحالی داریم.

نماینده قوه مقننه در کمیسیون اشتغال استان به وضع نا مطلوب درآمدی کشاورزان اشاره کرد  و افزود: با کمال تأسف شریف ترین شاغلین ما یعنی کشاورزان امروز به خاطر نبودن آب، بیکار و بدهکارند و بایستی با عزمی جهادی به داد این عزیزان رسید.

وی در این راستا به مصرف آب در صنایع را یاد آور شد و گفت: پیشنهادم این است که صنایع بزرگ استان های واقع در مرکز کشور با تشکیل کنسرسیومی موضوع انتقال آب را از خلیج فارس به فلات مرکزی ایران سرمایه گذاری کنند.

IMG_5525 copy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *