آخرین اخبار

آقای حاجی :در دو شهرستانی که من نماینده مردم آن در مجلس شورای اسلامی هستم، شاهد این هستیم که میزان سرقت ها افزایش یافته است.

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم میمه و شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت کشور و وزارت اطلاعات باید پیرامون ترور رحمت آبادی و دادستان زابل به مجلس پاسخگو باشند. حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان پیرامون ترور شب گذشته صفدر رحمت آبادی، معاون پارلمانی وزارت صنعت، معدن و تجارت و […]

اشتراک گذاری
21 آبان 1392
کد مطلب : 11192

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم میمه و شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت کشور و وزارت اطلاعات باید پیرامون ترور رحمت آبادی و دادستان زابل به مجلس پاسخگو باشند.

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان پیرامون ترور شب گذشته صفدر رحمت آبادی، معاون پارلمانی وزارت صنعت، معدن و تجارت و پیش از آن ترور دادستان زابل و حادثه سراوان، اظهار کرد: مورد دیشب هنوز قابل قضاوت نیست چراکه به احتمال زیاد این قتل به دست یکی از بستگان صفدر رحمت آبادی بوده است.

وی با بیان اینکه هنوز جنبه سیاسی این ترور تأیید نشده، افزود: اما در مورد شهادت دادستان زابل و مرزداران جمهوری اسلامی ضروری است که دستگاه‌های مسئول، تحرکی به خود دهند و از اینگونه مسائل پیش گیری کنند.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه از وزارت اطلاعات می خواهیم که در این جهت تلاش مضاعفی داشته باشد، تصریح کرد: وزارت اطلاعات باید به نحوی چتر امنیتی بر روی کشور بگسترانند و فراهم کنند که هیچ عنصر بدخواه و ایادی استکبار به خود جرأت چنین مسائلی را در جمهوری اسلامی ندهد.

وی با بیان اینکه از سوی دیگر لازم است وزارت کشور نیز در این جهت پاسخگو باشد، بیان کرد: وزارت کشور چه اقدامات امنیتی را در رابطه با اینگونه مسائل به انجام رسانده و طبیعی است که البته نیروی انتظامی هم باید اقدامات پیش‌گیرانه و در جهت ارتقای امنیت خدمات بهتری ارائه دهد.

حاجی دلیگانی از کاهش کیفی امنیت در سطح کشور انتقاد کرد و خاطر نشان کرد: در دو شهرستانی که من نماینده مردم آن در مجلس شورای اسلامی هستم، شاهد این هستیم که میزان سرقت ها افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه شاید این سرقت‌ها از لحاظ مالی هزینه چندانی نداشته باشند، اما از جهت روحی و روانی برای مردم بسیار موثر است، پیرامون فرا خواندن وزیر کشور و وزیر اطلاعات به مجلس اضافه کرد: قرار است کمیسیون امنیت ملی در این مورد اقدام کند و پیگری اینگونه مسائل باشد.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی پیرامون اینکه این فراخوانی وزیران تا چه مرحله ای پیش می‌رود و اینکه ممکن است به استیضاح بیانجامد، گفت: تا کنون قرار است در حد سوال و ارائه توضیحات از سوی وزیران باشد و گمان نمی‌کنم به استیضاح بیانجامد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *