آخرین اخبار

آقای حاجی در جلسه شورای اداری برخوار : از برگزاری جلسه در وقت اداری گله مندم

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ،میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز شنبه ۱۸/۰۸/۹۲ در جلسه شورای اداری شهرستان برخوارشرکت کرد و با عرض تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) به ارائه دیدگاهش در خصوص موارد مختلف پرداخت. ایشان در ابتدا ضمن انتقاد از برگزاری جلسه در […]

اشتراک گذاری
19 آبان 1392
کد مطلب : 11186

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ،میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز شنبه ۱۸/۰۸/۹۲ در جلسه شورای اداری شهرستان برخوارشرکت کرد و با عرض تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) به ارائه دیدگاهش در خصوص موارد مختلف پرداخت.

ایشان در ابتدا ضمن انتقاد از برگزاری جلسه در وقت اداری گفت: در زمانی که مردم با حضور در ادارات ممکن است کارشان به امضاء یک مدیر گیر باشد جمع کردن تمام مسئولان و مدیران در وقت اداری و در قالب شورای اداری تضییع حقوق حقه مردم است و امیدوارم تدبیری اندیشیده شود تا اینگونه جلسات در غیر وقت اداری برگزار شود .

وی در ادامه به ارتباط مستمر خود با مردم اشاره کرد و افزود : از آنجائیکه شماره تلفن همراهم در اختیار همه هست مشکلات و مسائلی را که برای آنها پیش می آید و برایم پیامک میکنند به مسئولین ذیربط ارسال میکنم وانتظار دارم مدیران نسبت به پیگیری آنها اهتمام داشته باشند البته جا دارد از مدیرانی که در این راستا پیگیری پیامک ها را با جدیت دنبال کرده اند تشکرکنم .

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ،میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی دربخش دیگری از سخنانش ناامنی های اخیر را موجب نارضایتی عنوان و تصریح کرد : سرقت های متعدد حادث شده، لزوم برخورد جدی نیروهای انتظامی و امنیتی را می طلبد. البته بنده روز چهارشنبه در نطق میان دستور خود به فرمانده محترم انتظامی کشور تذکر دادم واز نیروهای خدوم انتظامی شهرستان میخواهم با حساسیت سرقت های اخیر را دنبال کنند.

ایشان همچنین نسبت به پاسخگویی مدیران ،عدم رضایت مردم از دستگاههای اجرایی ،اهتمام به اجرایی شدن  مصوبات سفیران خدمت و صورتجلسات اخذ شده در تهران برای پیشرفت منطقه ،تحویل کلید منازل مسکن مهر و… تذکر داد 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *