آخرین اخبار

حاجی در جلسه شورای اسلامی شاهین شهر : ارتباط با مردم باعث خیرو برکت است .

جلسه شورای اسلامی شاهین شهر روز شنبه ۱۸/۰۸/۹۲ و با حضور نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ،میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در محل ساختمان این شورا برگزار شد . پیرو قول مساعد آقای حاجی برای حضور در جلساتی از نشست های شورای اسلامی شاهین شهر، ایشان حسب مورد در این جلسه […]

اشتراک گذاری
19 آبان 1392
کد مطلب : 11182

IMG_4781 copy

جلسه شورای اسلامی شاهین شهر روز شنبه ۱۸/۰۸/۹۲ و با حضور نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ،میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در محل ساختمان این شورا برگزار شد .

پیرو قول مساعد آقای حاجی برای حضور در جلساتی از نشست های شورای اسلامی شاهین شهر، ایشان حسب مورد در این جلسه حضور یافت.

در ابتدا آقای مقدسی رئیس محترم شورای اسلامی شاهین شهر ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از حضور ایشان خواستار کمک برای حل موضوعات اساسی و معضلات حل نشده این شهر شد .

در ادامه سایر اعضای شورای اسلامی شاهین شهر به ذکر دیدگاه های خود پرداختند.

 نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ،میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری امام حسین (ع) ،به همکار خود جناب آقاب بیگلریان نماینده محترم ارامنه جنوب کشور که جهت حل و فصل مشکل پیش آمده برای مدرسه ارامنه شاهین شهر در جلسه حضور پیدا کرده بود خیر مقدم گفت واز اعضای شورای اسلامی خواست در جهت حل مشکل یاد شده تلاش کنند .

وی ادامه داد : برای برنامه ریزی بهتر باید در بین مردم حضور پیدا کنیم واز نزدیک با مسائل و مشکلات آنها آشنا شویم و پیشنهاد بنده به شما این است که طی یک دوره ۴ یا ۶ ماهه در محلات مختلف حضور پیدا کنید و امور محوله را پیگیری کنید. البته باید عرض کنم ارتباط با مردم باعث خیرو برکت است و بسیاری از مشکلات از طریق ارتباط مستقیم با مردم راحت تر حل می شوند .

ایشان در پایان به مسائل مطرح شده پاسخ داد.    

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *