آخرین اخبار

آقای حاجی دبیر اول کمیسیون مشترک رسیدگی به طرح تاسیس سازمان ملی استاندارد ایران

تا امروز سازمان استاندارد ایران بر روی تولیدات صنعتی نظارت دارد و به لحاظ کیفی پس از بررسی نشان خود را بر روی اینگونه محصولات ارائه می کند. اما تنوع محصولات دیگر در حوزه تولیدات فرهنگی ، اجتماعی ، خدمات بهداشتی ، درمانی و …. مجلس شورای اسلامی را بر آن داشت تا کمیسیونی مشترک […]

اشتراک گذاری
14 آبان 1392
کد مطلب : 11153

Parliran_intro_04_00923d_مجلس شورا 11598

تا امروز سازمان استاندارد ایران بر روی تولیدات صنعتی نظارت دارد و به لحاظ کیفی پس از بررسی نشان خود را بر روی اینگونه محصولات ارائه می کند.

اما تنوع محصولات دیگر در حوزه تولیدات فرهنگی ، اجتماعی ، خدمات بهداشتی ، درمانی و …. مجلس شورای اسلامی را بر آن داشت تا کمیسیونی مشترک را متشکل از نمایندگان ۸ کمیسیون ذیربط تشکیل دهد و این کمیسیون وظیفه دارد طرح تاسیس سازمان ملی استاندارد ایران را که پس از تاسیس زیر نظر رئیس جمهور ( هم اکنون این سازمان زیر نظر وزیر صنعت ،معدن وتجارت است)اداره خواهد شد و در همه حوزه ها به استاندارد بودن تولیدات رسیدگی خواهد کرد، در دستور کار خود قرار دهد.

بدین ترتیب از سوی کمیسیون برنامه ،بودجه ومحاسبات ،آقای حاجی بعنوان یکی از سه نماینده به این کمیسیون مشترک معرفی و پس از رای گیری ایشان به عضویت هیات رئیسه درآمده و مسئولیت دبیر اول این کمیسون را برعهده خواهد داشت .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *