آخرین اخبار

حاجی دلیگانی:باید همیشه آماده مبارزه با طاغوت و باطل باشیم

نماینده مردم شاهین شهر، میمه وبرخوار در مجلس با اشاره به اینکه جبرئیل پرچم حق و ابلیس نیز پرچم باطل را در میان انسان‌ها برافراشت، گفت: امروز مصداق کامل ابلیس آمریکا و یا همان شیطان بزرگ می‌باشد و مصداق حق هم جمهوری اسلامی ایران است.   حسین علی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی […]

اشتراک گذاری
14 آبان 1392
کد مطلب : 11149

نماینده مردم شاهین شهر، میمه وبرخوار در مجلس با اشاره به اینکه جبرئیل پرچم حق و ابلیس نیز پرچم باطل را در میان انسان‌ها برافراشت، گفت: امروز مصداق کامل ابلیس آمریکا و یا همان شیطان بزرگ می‌باشد و مصداق حق هم جمهوری اسلامی ایران است.

 

حسین علی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان، اظهارکرد: دشمنی دشمنان همیشه است، بنابراین باید همواره این آمادگی را داشته باشیم که در برابر طاغوت و باطل مبارزه کنیم.

 

وی افزود: باید با ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان پیروز شد و به نتیجه رسید، نه این که تصور کنیم اگر ما درمقابل آمریکا دست‌هایمان را به نشانه تسلیم بالا بردیم پیروز خواهیم شد؛ نه این تصور باطلی است.

 

حاجی دلیگانی بیان کرد: شعار مرگ برآمریکا مانند این است که می‌گوییم “اعوذبالله من الشیطان الرجیم”، یعنی اینکه از شیطان دوری می‌کنیم و از آمریکا هم برائت می‌جوییم.

 

وی خاطرنشان کرد: ۱۳ آبان روز تبلور اراده ملت ما مبنی بر مبارزه با استکبار و شیطان بزرگ بوده و خواهد بود و افتخار می‌کنیم که ملت ایران زودتر از سایر ملت‌ها، آمریکا و فعالیت‌های جاسوسی و ضد انسانی‌اش را شناخت و در مقابل آنها ایستادگی کردند.

 

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *