آخرین اخبار

حاجی در سفیران خدمت محله امیر کبیر شاهین شهر: نفس حضور در بین مردم، ما مسئولین را پاسخگو می کند.

پس از توقف چندین ماهه قطار سفیران خدمت، به درخواست اهالی محترم منازل چوبی (محله امیرکبیر) فرماندار محترم شاهین شهر و میمهف شهردار محترم شاهین شهر، رئیس محترم شورای اسلامی شاهین شهر و مدیر محترم امور برق شاهین شهر و میمه در معیت نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در […]

اشتراک گذاری
11 آبان 1392
کد مطلب : 11130

پس از توقف چندین ماهه قطار سفیران خدمت، به درخواست اهالی محترم منازل چوبی (محله امیرکبیر) فرماندار محترم شاهین شهر و میمهف شهردار محترم شاهین شهر، رئیس محترم شورای اسلامی شاهین شهر و مدیر محترم امور برق شاهین شهر و میمه در معیت نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در

در ابتدای این که به علت نبودن مسجد در این مجموعه، در مدرسه پروین اعتصامی برگزار شد، آقای هاشمی به نمایندگی از هیأت امنا و تعدادی از حاضرین مشکلات و مسائل را مطرح کردند. آب مورد نیاز برای فضای سبز منازل، فضای سبز مورد نیاز محوطه، فرسوده بودن پایه های تیر برق، روشنایی معابرف پیاده رو سازی، ترمیم نرده های فلزی، روکش آسفالت، نداشتن مسجد و موضوع جابجایی کنتورهای برق از موضوعاتی بود که مطرح شد.

پس از توزیع مدیر امور برق، شهردار و رئیس شورای اسلامی  شاهین شهر، فرماندار محترم شهرستان شاهین شهر و میمه طی سخنان کوتاه ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع اهالی منازل چوبی گفت: از آقای حاجی که زمینه ساز برپایی این جلسه بودند تشکر می کنم باید انشاءاله سه ماه دیگر جلسه ای را داشته باشیم و ببینیم قول هایی که دوستان دادند کدامشان به نتیجه رسیده است.

در پایان جلسه آقای حاجی با اظهار امیدواری برای برنامه ریزی منظم حضور مسئولین در محلات، روستاها و شهرها افزود: نفس حضور در بین مردم، ما مسئولین را پاسخگو می کند. بسیار زیباست که مسئول در مقابل ولی نعمتش بنشیند و پاسخ او را بدهد.

ایشان اضافه کرد: دو نفر از هیأت امنا و به نمایندگی از ۵۰۰ خانوار ساکن در این مجموعه، طی جلسه ای با شهردار و شورای اسلامی مسائل عمرانی را پیگیری کنند و نتیجه را به اطلاع اهالی برسانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *