آخرین اخبار

آقای حاجی در معارفه شهردار جدید میمه: نخبگان و دانشگاهیان میمه برای جلوگیری از مهاجرت تدبیر کنند

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی صبح روز پنجشنبه ۹/۸/۱۳۹۲ ساعت ۷ صبح در دفتر ارتباطات مردمی خود در شهر میمه با ملاقات کنندگان از بخش میمه دیدار کرد و سپس راهی تالار شهرداری شد تا در آئین معرفی شهردار جدید میمه شرکت کند. ایشان در […]

اشتراک گذاری
11 آبان 1392
کد مطلب : 11119

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی صبح روز پنجشنبه ۹/۸/۱۳۹۲ ساعت ۷ صبح در دفتر ارتباطات مردمی خود در شهر میمه با ملاقات کنندگان از بخش میمه دیدار کرد و سپس راهی تالار شهرداری شد تا در آئین معرفی شهردار جدید میمه شرکت کند.

ایشان در سخنانی آسیب جدی بخش و شهر میمه را عدم وجود اشتغال پایدار توصیف کرد و افزود: نبود سرمایه گذاری، عدم وجود اشتغال پایدار، کمبود در آمد و مهاجرت حلقه های یک زنجیر است که متأسفانه حلقه اول آن یعنی نبود سرمایه گذاری باعث مهاجرت اهالی بخش و در نهایت خالی از سکنه شدن منطقه خواهد شد.

آقای حاجی مراکز علمی موجود در منطقه را در این خصوص به استمداد طلبید و گفت: نخبگان و دانشگاهیان، خواص و بزرگان بخش با همفکری برای ایجاد سرمایه گذاری و اشتغال پایدار که لازمه زندگی است تدبیر کنند و راهکار مناسب را ارائه نمایند بنده نیز آمادگی خود را برای پیگیری در جهت به ثمر رسیدن راهکارها اعلام می نمایم.

وی در پایان سخنانش از شهرداری سابق آقای مغزی و اعضای دوره سوم شوراها تقدیر کرد و خطاب به آقای کرمی شهردار جدید و اعضای دوره چهارم شورای اسلامی میمه گفت: بنده قبلاٌ هم به دوستان این مسأله متذکر شده ام و اکنون به شما عزیزان می گویم هر مسئولی که در جهت ایفای وظیفه در دستگاه مربوطه و خدمت به مردم وقت بیشتری از بنده بگیرد او را تشویق خواهم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *