آخرین اخبار

سردادن شعار «مرگ بر آمریکا» ما را پیروز کرده است

نماینده مردم شهرستان های شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس گفت: سر دادن شعار «مرگ بر آمریکا» است که تا الان ما در میدان های نبرد با دشمن پیروز نگه داشته است. حسینعلی حاجی دلیگانی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در اصفهان مبنی بر فرا رسیدن ۱۳ آبان روز دانش آموز و […]

اشتراک گذاری
11 آبان 1392
کد مطلب : 11110

marg-bar-amricaآمریکا

نماینده مردم شهرستان های شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس گفت: سر دادن شعار «مرگ بر آمریکا» است که تا الان ما در میدان های نبرد با دشمن پیروز نگه داشته است.

حسینعلی حاجی دلیگانی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در اصفهان مبنی بر فرا رسیدن ۱۳ آبان روز دانش آموز و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، اظهار کرد: قطعاً راهپیمایی امسال ۱۳ آبان باشکوه تر از سالیان گذشته برگزار می شود.

وی در ادامه با بیان اینکه شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» موجب سربلندی ایران شده است، افزود: تا زمانی که آمریکا ساقط شود بایستی همین شعار را ادامه دهیم.

عضو فراکسیون اکثریت اصولگرایان مجلس با بیان اینکه جاسوسی و پرورش تروریست در ذات آمریکاست، ادامه داد: به حق بود که امام خمینی (ره) در مورد آمریکا فرمودند که او شیطان بزرگ است.

این مسئول با بیان اینکه سر دادن شعار «مرگ بر آمریکا» بوده است که تا الآن ما را در میدان های نبرد با دشمن پیروز نگه داشته است، بیان داشت: دانشجویان، دانش آموزان و مردم در سراسر کشور بلندتر از همیشه شعار «مرگ بر آمریکا» را سر می دهند.

وی با بیان اینکه ساختار سازمان ملل و شورای امنیت ساختار مشکل داری است و سیستمی نیست که بتواند عادلانه بین کشورها رفتار کند، تاکید کرد: سازمان ملل و شورای امنیت بازیچه دست آمریکاست که بارها نمایندگان مجلس با …

(منبع : خبرگزاری فارس)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *