آخرین اخبار

حاجی در حاجی آباد: بعضی صنایع مستقر در اطراف منطقه ما چیزی جزء ضرر برای ما ندارند

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی غروب پنج شنبه ۲۵/۷/۱۳۹۲ پس از ملاقات مردمی در دفاتر حبیب آباد‏ گز شاهین شهر دستگرد و خورزوق و دولت آباد راهی حاجی آباد شد تا همنشین مردم این محله از شاهین شهر باشد. ایشان پس از اقامه نماز جماعت […]

اشتراک گذاری
30 مهر 1392
کد مطلب : 11003

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی غروب پنج شنبه ۲۵/۷/۱۳۹۲ پس از ملاقات مردمی در دفاتر حبیب آباد‏ گز شاهین شهر دستگرد و خورزوق و دولت آباد راهی حاجی آباد شد تا همنشین مردم این محله از شاهین شهر باشد.

ایشان پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء به امامت حجت الاسلام حجتی فرد طی سخنانی با تشریح وضعیت دفاتر و ملاقات و همنشینی با مردم به وظیفه اصلی نماینده اشاره کرد و گفت: از آنجائیکه قانونگزاری وظیفه اصلی وکیل مردم در مجلس است سعی کرده ایم در این زمینه فعال باشم و در جهت دفاع از اقشار آسیب پذیر پای کار ایستاده ایم.

آقای حاجی در پاسخ به سئوالاتی درباره عوارض آلایندگی نیروگاه و پالایشگاه اظهار داشت: با کمال تأسف صنایع آلاینده موجود توسط دستگاه های ذیربط غیر آلاینده تشخیص داده شده اند این در حالی است که عوارض زیست محیطی آن با چشم قابل مشاهده است. از طرفی این صنایع بزرگ به اشتغالشان متعلق به منطقه ماست و نه منفعتی غیر از آلوده کردن محیط برای ما دارند نظر ما این است که آلایندگی این ها بر طرف شود نه اینکه عوارض به ما پرداخت کنند.

از آنجائیکه بیشتر مسائل مطرح شده و درخواست اهالی مربوطه به شهرداری بود رئیس محترم شورای اسلامی شاهین شهر در جایگاه قرار گرفت و به پاره ای از سئوالات پاسخ گفت.

 به دلیل حجم زیاد مطالب مهندس مقدسی قول داد ظرف مدت یک هفته نسبت به تهیه پاسخ و ارائه راهکار لازم برای رفع کمبودهای حاجی آباد اقدام نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *