آخرین اخبار

مستندی که امروز برای رئیس‌جمهور به نمایش گذاشته خواهد شد چیست؟

مجمع نمایندگان استان اصفهان مستندی برای جلسه صبح امروز خود با رئیس‌جمهور آماده کرده‌اند که در این جلسه به نمایش گذاشته خواهد شد. “حسینعلی حاجی‌دلیگانی” نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران درباره دیدار نمایندگان مجمع استان اصفهان با رئیس جمهور گفت: برگزاری جلسات مجمع نمایندگان استان‌ها […]

اشتراک گذاری
29 مهر 1392
کد مطلب : 10975

1649988_385

مجمع نمایندگان استان اصفهان مستندی برای جلسه صبح امروز خود با رئیس‌جمهور آماده کرده‌اند که در این جلسه به نمایش گذاشته خواهد شد.

“حسینعلی حاجی‌دلیگانی” نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران درباره دیدار نمایندگان مجمع استان اصفهان با رئیس جمهور گفت: برگزاری جلسات مجمع نمایندگان استان‌ها در مجلس شورای اسلامی با رئیس‌جمهور، یک روال است و نشست نمایندگان مجمع استان اصفهان با دکتر روحانی نیز در این راستا است.

وی در ادامه افزود: طبیعتاً در این جلسه، مسائل عمده استان از جمله بحث مهم و حیاتی، آب و خشکسالی زاینده‌رود که به مثابه یک تمدن دیرینه‌ و یک موضوع ملی است مورد بحث و رسیدگی قرارخواهد گرفت.

این نماینده استان اصفهان ادامه داد: در همین خصوص فیلمی هم آماده شده که پس از جمع‌بندی مطالب و اگر فرصتی شود برای وی به نمایش خواهیم گذاشت تا از عمق فاجعه‌ای که در حال رخ‌دادن است مطلع شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *