آخرین اخبار

حذف سه دهک پردرآمد جامعه از دریافت یارانه در کمیسیون بودجه تصویب شد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: کمیسیون بودجه مجلس حذف سه دهک بالای جامعه از دریافت یارانه نقدی را در جلسه امروز مورد بحث و بررسی قرار داد که در نهایت این موضوع به تصویب اعضای کمیسیون رسید. حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر،‌ میمه برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به […]

اشتراک گذاری
28 مهر 1392
کد مطلب : 10968

13920122000232هدفمندی_PhotoA

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: کمیسیون بودجه مجلس حذف سه دهک بالای جامعه از دریافت یارانه نقدی را در جلسه امروز مورد بحث و بررسی قرار داد که در نهایت این موضوع به تصویب اعضای کمیسیون رسید.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر،‌ میمه برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون بودجه مجلس گفت: در جریان تصویب لایحه اصلاح قانون بودجه سال ۹۲ حذف سه دهک که بالای جامعه از دریافت یارانه نقدی را مورد بحث و بررسی قرار داد و در نهایت به تصویب رساند.

وی افزود: بر اساس این مصوبه دولت موظف است پس از سه ماه از زمان تصویب این قانون آن را به اجرا درآورد و در این سه ماه اطلاعات لازم در خصوص وضعیت افراد مشمول این موضوع جمع‌آوری کند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اظهار داشت: در لایحه دولت پیشنهاد کرده بود که ۳۷ هزار میلیارد برای کسری بودجه خود را از محل فروش سهام، اموال و دارایی‌های خود را و فروش نیروگاه‌ها را تامین کند که این ۳۷ هزار میلیارد در مصوبه امروز کمیسیون به ۲۵ هزار میلیارد تومان کاهش پیدا کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *