آخرین اخبار

حاجی در دستگرد هر مسئولی که وقت بیشتری از من برای پیگیری امور مردم بگیرد تشویق می شود

نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر ومیمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۵:۳۰ روز شنبه ۲۷/۷/۹۲در آیین معارفه شهردار جدید و تودیع شهردار قدیم دستگرد سخنرانی کرد. ایشان وضعییت معیشت و گذراندن زندگی اقشار ضعیف و متوسط جامعه را سخت توصیف کردو تلاش مسئولین را جهت برطرف کردن مشکلات خاستار شد. وی افزود : […]

اشتراک گذاری
28 مهر 1392
کد مطلب : 10953

نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر ومیمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۵:۳۰ روز شنبه ۲۷/۷/۹۲در آیین معارفه شهردار جدید و تودیع شهردار قدیم دستگرد سخنرانی کرد.

ایشان وضعییت معیشت و گذراندن زندگی اقشار ضعیف و متوسط جامعه را سخت توصیف کردو تلاش مسئولین را جهت برطرف کردن مشکلات خاستار شد.

وی افزود : مجموعه بحودالله با کوشش مجموعه شورای اسلامی دوره سوم و شهردار سابق ، کار شهرک صنایع غذایی و میدان میوه وتره بار را به پیش بردند و امروز نیاز است شورای اسلامی دوره چهارم و شهردار جدید با جدیت این پروژه ها را که برطرف کننده بخشی از مشکلات اقتصادی و اشتغال پایدار دستگرد است دنبال کنند.

آقای حاجی به استضعاف کشاورزان مهاجر این شهر اشاره کرد و گفت :سالهای زیادی است بهترین کشاورزان عمر وسرمایه خود را در دورترین فاصله ها با خانواده های خود صرف می کنند و کمترین بهره ای ندارند . این معضلی است که گریبان کشاورزان زحمتکش منطقه ما را گرفته است باید با کمک دوستان شورای اسلامی راهکاری بیندیشیم و برای این عزیزان فکری بکنیم.

در پایان این مراسم از زحمات آقای حسینی قدردانی وآقای عبدانی را شهردار جدید معرفی کردند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *