آخرین اخبار

حاجی در مراسم تشییع همرزمان شهید گمنامش: آمده ایم عهد ببندیم از ارزش های دین ،انقلاب و نظام مان تا پای جان دفاع می کنیم

بوی عطر شهیدان‏‏ فضای روز عرفه شاهین شهر را معنوی تر کرد. امروز سه شنبه ۲۳/۷/۱۳۹۲ و همزمان با روز نهم ذی الحجه پیکر پاک و مطهر دو شهید گمنام بر روی دوش مردم قدر شناس و شهید پرور در شاهین شهر تشییع شد. سخنران این مراسم آقای حاجی یکی از جا ماندگان از قافله […]

اشتراک گذاری
27 مهر 1392
کد مطلب : 10947

بوی عطر شهیدان‏‏ فضای روز عرفه شاهین شهر را معنوی تر کرد. امروز سه شنبه ۲۳/۷/۱۳۹۲ و همزمان با روز نهم ذی الحجه پیکر پاک و مطهر دو شهید گمنام بر روی دوش مردم قدر شناس و شهید پرور در شاهین شهر تشییع شد.

سخنران این مراسم آقای حاجی یکی از جا ماندگان از قافله شهدا بود. ایشان همزمانی تشییع شهدا را با سالروز شهادت اولین شهید  واقعه کربلا یعنی سفیر حضرت سید الشهدا (ع) مسلم ابن عقیل (ع) و روز عرفه دستاویز خوبی برای ضرورت تفکر در اهداف شهدا دستاوردهای آنان و وظیفه بازماندگان از شهدا توصیف کرد و افزود: تنفس امروزمان را در فضای آرامش کشور مدیون خون شهدا هستیم. در سی و یکم شهریور ۵۹ شیپور جنگ نواخته شد و به قول شهید دکتر چمران در آن موقع فرق مرد از نامرد مشخص شد. مردان مرد ندای امام را شنیدند و به سوی جبهه ها هجوم بردند تا از دین ما‏ نظام ما ولایت ما ناموس ما و سرزمین عزیز در ایران دفاع کنند و برای اولین بار در تاریخ دویست ساله اخیر دشمن متجاوز به این ملت و کشور شکست خورد.

آقای حاجی به حجم دشمنی استکبار و ایادی آنان علیه مسلمانان و شیعیان اشاره کرد و ضمن تصریح بر لزوم شکرگزاری بر نعمت عظیم ولایت فقیه اضافه کرد: امروز این همه عاشق شهدا آماده اند بگویند ما طالب شناخت راه شما و پیروی از آن راه هستیم آماده ایم عهد ببندیم و بگوییم از ارزش های دین و انقلاب و نظام مان تا پای جان دفاع می کنیم.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی سخنان حضرت آیت اله العظمی سیستانی در دیدار با آقای ظریف کشورمان را عبرت آموز توصیف و اضافه کرد: این مرجع بزرگ به وزیر امور خارجه کشورمان گفته اند (( من هر روز برای آیت اله خامنه ای دعا می کنم. اقتدار امروز شما مرهون رهبری هوشمند است. مشکلات عراق ناشی از نداشتن رهبری چون ایشان است قدر رهبری عزیز خود را بدانید))

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *