آخرین اخبار

آقای حاجی در آئین معارفه شهردار دولت آباد : هرکدام در هر جایی مسئولیت داریم برای رضای خدا کار کنیم نه برای فردای خود

آئین تودیع و معارفه شهردار دولت آباد روز سه شنبه ۲۳/۰۷/۹۲ در تالار شهرداری این شهر و با حضور مسئولیت استان و شهرستان برگزار شد . نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی به سابقه فرهنگی و مذهبی دولت آباد اشاره کرد و گفت : […]

اشتراک گذاری
23 مهر 1392
کد مطلب : 10929

آئین تودیع و معارفه شهردار دولت آباد روز سه شنبه ۲۳/۰۷/۹۲ در تالار شهرداری این شهر و با حضور مسئولیت استان و شهرستان برگزار شد .

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی به سابقه فرهنگی و مذهبی دولت آباد اشاره کرد و گفت : در این شهر مردمی صبور – زحمتکش و مومن مشغول کار و تلاشند در حالیکه در شرایطی با کمتریت برخورداری مشغول زندگی اند .

وی –مشکلات اصلی دولت آباد را یادآور شد و افزود : باید تلاش کنیم محرومیت ها و ظرفیت های بالقوه شهرستان را برای مسئولان استانی و ملی تبیین کنیم البته باید این تلاش مخلصانه باشد و هرکدام در هرجایی مسئولیت داریم برای رضای خدا کارکنیم نه برای فردای خود .

ایشان خطاب به شهردار جدید موارد مهمی را متذکر شد :تهیه برنامه چهار ساله راهبردی برای شهر با مطالعه فوری – تشکیل جلسه مشترک با شورا و شهرداری اصفهان برای حل مسائل فی مابین با توجه به امر سرمایه گذاری و تولید ثروت و درآمد زایی پایدار –توجه ویژه به قطب زیارتی فرهنگی امامزاده ابراهیم (ع) –شفاف سازی مالی برای مردم –عدالت محوری در تمامی محلات و نقاط شهر و توجه به مسائل فرهنگی شهر .

در پایان این مراسم از زحمات آقای زارعان تجلیل شد و آقای اطهری فر بعنوان شهردار جدید دولت آباد معرفی شد  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *