آخرین اخبار

آقای حاجی در محسن آباد : شکست «حمله به سوریه» یک پیروزی بزرگ برای نظام اسلامی است .

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه ۲۱/۰۷/۹۲ نماز جماعت مغرب و عشاء را در مسجد الکریم تنها روستای بخش مرکزی برخوار اقامه کرد و سپس همنشین مردم این روستا شد . اعلام برنامه دفاتر‎- همنشینی با مردم و تشریح وظایف نماینده مقدمه سخنرانی ایشان بود. […]

اشتراک گذاری
23 مهر 1392
کد مطلب : 10922

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه ۲۱/۰۷/۹۲ نماز جماعت مغرب و عشاء را در مسجد الکریم تنها روستای بخش مرکزی برخوار اقامه کرد و سپس همنشین مردم این روستا شد .

اعلام برنامه دفاتر‎- همنشینی با مردم و تشریح وظایف نماینده مقدمه سخنرانی ایشان بود. وی ادامه داد : برای وکیل مردم در مجلس وظایف نانوشته ای هم«عرف»شده است گه از جمله آنها پیگیری امور عمرانی حوزه انتخابیه است . علیرغم اخذ دستورات خیلی خوب در سال گذشته بعلت کسری بودجه نتوانستیم تمامی مبالغ را دریافت کنیم اما خوشبختانه احداث میدان محسن آباد که جزء آرزوهای ده ها ساله مردم بود در حال اتمام است .

عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم به وضعیت کنونی جهان اسلام اشاره کرد و افزود : تحرکات وهابیون و حرکت های مورد حمایت سلفی گری به جان جهان اسلام افتاده و نمونه عینی آن جنایات مزدوران برخی کشورهای منطقه در کشور سوریه است .

ایشان دیدار اخیر گروه پارلمانی ایران از سوریه را مورد اشاره قرار داد و تاکید کرد : شکست طرح حمله به سوریه یک پیروزی بزرگ برای نظام اسلامی ماست . این فقط یک تحلیل نیست بلکه واقعیتی است که برادران سوری ما در دیدار با گروه پارلمانی ایران عنوان کردند و گفتند اگر آمریکا به ما حمله نکرد دلایل زیادی داشت که هشدار رهبر معظم انقلاب اسلامی – تهدید فرمانده کل سپاه – تهدید سید حسن نصراله و واهمه همیشگی رژیم صهیونیستی از مقابله به مثل شیعیان علیه این رژیم از جمله این دلایل است.

آقای حاجی در پایان به سوالات حضار پاسخ گفت .   

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *