آخرین اخبار

اعتراض اهالی سین به عدم پیشرفت پس از شهر شدن

نماینده مردم شریف شهرستان های برخوار –شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی غروب روز شنبه ۲۰/۰۷/۹۲ پس از یک روز پرتلاش در بررسی وضعیت سفیران خدمت با حضور یکایک مدیران در فرمانداری برخوار به سین برخوار رفت تا در مسجد صاحب الزمان (عج) این شهر همنشین مردم شود. اهالی سین – عدم پیشرفت […]

اشتراک گذاری
23 مهر 1392
کد مطلب : 10918

IMG_1640 copy

نماینده مردم شریف شهرستان های برخوار –شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی غروب روز شنبه ۲۰/۰۷/۹۲ پس از یک روز پرتلاش در بررسی وضعیت سفیران خدمت با حضور یکایک مدیران در فرمانداری برخوار به سین برخوار رفت تا در مسجد صاحب الزمان (عج) این شهر همنشین مردم شود.

اهالی سین – عدم پیشرفت و آبادانی را پس از شهر شدن مساله اصلی خود عنوان کردند و در ادامه تخصیص اعتبار ناکافی از عوارض آلایندگی و مالیات بر ارزش افزوده را بدلیل الحاق این شهر به شهرستان تازه تاسیس برخوار برشمردند .

آقای حاجی در پاسخ به درخواست های اعتراضی حضار به تشریح وظایف ذاتی نماینده اشاره کرد و گفت : بنده تمامی مدیران اجرایی را به تمامی نقاط سکونت گاهی حوزه انتخابیه و از جمله سین آوردم و از شما خواستم تمامی خواسته هایتان را بیان کنید تا مسئولین اجرایی بر اساس این درخواست ها برنامه ریزی کنند و در جهت حل مشکلات مطرح شده تلاش کنند. اکنون و پس از گذشت چندین ماه –بعد از اطلاع از کم و کیف اجرا شدن مصوبات آن جلسات که توسط شورای اسلامی و گروه مشورتی مطلع شدم با مدیران جلسه گذاشته و از آنها توضیح خواستم البته وضعیت حاد بودجه ای کشور مانع از اجرای برخی مصوبات شده که بایستی با تلاش در صدر تخصیص اعتبار باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *