آخرین اخبار

حاجی در جهادآباد : در قانون گذاری مدافع حقوق قشر متوسط و ضعیف جامعه بوده ام

مسجد «هل اتی » در روستای جهاد آباد غروب دوشنبه ۲۲/۰۷/۹۲ میزبان طرح همنشینی با مردم بود . حجت الاسلام والمسلمین عسگری امام جماعت مسجد ضمن عرض خیر مقدم  ،آقای حاجی را نمونه مثال زدنی یک مسئول پاسخگو معرفی کرد و گفت : خدا را به جهت این نعمتی که به ما داده است سپاسگذاریم […]

اشتراک گذاری
23 مهر 1392
کد مطلب : 10914

IMG_1748 copy

مسجد «هل اتی » در روستای جهاد آباد غروب دوشنبه ۲۲/۰۷/۹۲ میزبان طرح همنشینی با مردم بود .

حجت الاسلام والمسلمین عسگری امام جماعت مسجد ضمن عرض خیر مقدم  ،آقای حاجی را نمونه مثال زدنی یک مسئول پاسخگو معرفی کرد و گفت : خدا را به جهت این نعمتی که به ما داده است سپاسگذاریم در این دورانی که مسئولین کمتر به میان مردم می روند حضور ایشان در جمع ما باعث خشنودی است .

امیدواریم با پیگیری ایشان سایر مشکلات روستا نیز مرتفع شود و با آمدن ایشان بسیاری از مشکلاتمان حل شده است .

آقای حاجی ضمن عرض تسلیت شهادت سفیر حضرت سیدالشهدا(ع) مسلم ابن عقیل (ع) و اظهار خرسندی از حضوردر بین مردم جهاد آباد گفت : شما مردم صبوری هستید و برای خدمت رسانی به شما هرچه تلاش کنیم بازهم کم است البته امور عمرانی در این دو سال بخاطر کمبود بودجه متوقف شده است در عین حال بایستی با همکاری شما مشکلات روستا را مرتفع کنیم .

ایشان در ادامه افزود : در قانونگذاری سعی کرده ام مدافع حقوق  قشر متوسط  و  ضعیف جامعه باشم و بعنوان طراح وموافق طرحها و لوایحی که در دفاع از حقوق مستضعفین است کوشا بوده ام .

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در پایان راجع به درخواست های مطرح شده از جمله : اسناد روستا،فاضلاب ، زمین های صدهکتاری ، زمین های بنیاد مسکن ،کاروانسرا ،  ایاب و ذهاب به شاهین شهر ،بودجه فرهنگی ،سالن ورزشی و اختلاط دانش آموزان توضیحاتی ارائه داد و راهکار لازم برای پیگیری آنها را عنوان نمود.       

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *