آخرین اخبار

حاجی در علی آباد ملاعلی اتحادیه مستقل نانوایان حبیب آباد در علی آباد ملاعلی و کمشچه تشکیل شود

نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر ومیمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی روز پنج شنبه ۱۸/۷/۹۲ پس از انجام ملاقات مردمی در دفتر دولت آباد راهی علی آباد ملاعلی شد تا در اجرای طرح همنشینی با مردم با اهالی این روستا به گفتگو بنشیند . اقامه نماز جماعت مغرب وعشا به امامت حجت الاسلام شیری […]

اشتراک گذاری
21 مهر 1392
کد مطلب : 10894

نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر ومیمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی روز پنج شنبه ۱۸/۷/۹۲ پس از انجام ملاقات مردمی در دفتر دولت آباد راهی علی آباد ملاعلی شد تا در اجرای طرح همنشینی با مردم با اهالی این روستا به گفتگو بنشیند .

اقامه نماز جماعت مغرب وعشا به امامت حجت الاسلام شیری مقدمه برگزاری این جلسه بود .

سپس آقای ابراهیمی رئیس شورای اسلامی روستا ، ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از نماینده بدلیل پیگیری حل مشکلات مردم ، اشتغال جوانان ،تکمیل سالن ورزشی واحداث میدان در مسیر اصفهان اردستان و روشنایی آن وتخصیص بودجه جهت امور عمرانی ، ساخت کتابخانه عمومی حل مشکل مدرسه خیر ساز ، آب کانال کشاورزی و بهره مندی از چاه آب کشاورزی و بهره مندی از چاه آشامیدنی قبلی روستا را ازموارد مورد مورد درخواست اهالی برشمرد و خواستار رسیدگی جهت حل مشکلات مطروحه شد.

آقای حاجی ضمن توضیح موارد مطرح شده و نحوه پیگیری آنها شرایط بودجه عمرانی کشور را نامطلوب توصیف کرد وگفت :در شرایط فعلی لازم است دست در دست هم با پیگیری مجدانه مشکلات را حل کنیم.

 وی در پاسخ یکی از اهالی مبنی بر افزایش سهمیه آرد نانوایان علی آباد ملاعلی تصریح کرد:نگاه مسئولین استان و بخصوص شرکت غله بایستی به نانوایان سنتی به چشم اشتغال باشد و همانند سایر نانوایی های معمولی نباشد لذا پیشنهاد بنده استقلال اتحادیه نانوایان این منطقه یعنی حبیب آباد و علی آباد ملاعلی و کمشچه از اتحادیه فعلی است و تا این کار صورت نگیرد مشکلتان حل نخواهد شد البته اخیرا برخی از دوستان در جلسه با مدیران استان بودند وحدود ۱۰۰ تن سهمیه اضافه شد ولی این راه حل اساسی نیست.

ایشان با تشریح وضعییت سیاسی کشور افزود :اینکه تصور کنیم تحریمها با لبخند زدن برداشته می شود تصور باطلی است اما تلاش برای بهبود وضعییت معیشتی مردم باید ادامه پیدا کند البته حفظ اصول اساسی نظام نبایستی فراموش شود باید ببینیم چه چیزی در این مذاکرات حاصل مکان می شود و با اقتدار از منافع ملی مان دفاع کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *