آخرین اخبار

حاجی‌ در گفتگو با باشگاه خبرنگاران مطرح کرد: دعوت معاونت برنامه‌ریزی ریاست‌جمهوری از اعضای کمیسیون برنامه و بودجه

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از دعوت معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست‌جمهوری از اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در این هفته خبر داد. حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران، از دعوت معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست‌جمهوری از اعضای کمیسیون برنامه، […]

اشتراک گذاری
21 مهر 1392
کد مطلب : 10890

80773685راهبردی-4736954

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از دعوت معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست‌جمهوری از اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در این هفته خبر داد.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران، از دعوت معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست‌جمهوری از اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در این هفته خبر داد و گفت: این نشست با هدف بررسی راه‌های تأمین بودجه ۱۳۹۳ و همچنین تبادل نظر در خصوص لایحه اصلاح بودجه ۹۲ ترتیب داده شده است.

وی افزود: این نشست ساعت ۹ روز دوشنبه، ۲۲ مهر ماه در محل معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبری ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در پایان با گله‌مندی از تدارک این نشست در روزهایی که نمایندگان برای سرکشی در حوزه‌های انتخابیه خود به سر می‌برند، خاطر نشان کرد: اکثر اعضای این کمیسیون در حوزه‌های انتخابیه حضور دارند، لذا بهتر این بود که این نشست به تعویق می‌افتاد و در هفته‌های آتی برگزار می‌شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *