آخرین اخبار

آقای حاجی در تذکری آیین‌نامه‌ای: یک میلیون و ۱۰۰ هزار واحد مسکن مهر در سراسر کشور نیمه‌کاره رها شده است+صوت

نماینده شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس با تاکید بر اینکه یک میلیون و ۱۰۰ هزار واحد مسکن مهر در سراسر کشور نیمه‌کاره رها شده است، گفت: لازم است وام مسکن مهر از ۲۵ میلیون به ۳۰ میلیون تومان افزایش یابد تا مشکلات آن برطرف شود. حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی […]

اشتراک گذاری
16 مهر 1392
کد مطلب : 10866

نماینده شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس با تاکید بر اینکه یک میلیون و ۱۰۰ هزار واحد مسکن مهر در سراسر کشور نیمه‌کاره رها شده است، گفت: لازم است وام مسکن مهر از ۲۵ میلیون به ۳۰ میلیون تومان افزایش یابد تا مشکلات آن برطرف شود.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (سه‌شنبه) پارلمان در تذکری آیین‌نامه‌ای خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: آقای آخوندی! نماینده ای از طرف شما از پروژه‌های مسکن مهر شاهین‌شهر بازدید کردند و به مردم قول‌هایی دادند اما هنوز مردم حوزه انتخابیه شاهین‌شهر از اجرایی شدن این تعهدات چیزی ندیدند.

وی افزود: آقای آخوندی! شما بگویید مردم چه کار کنند؟ آیا فرزندانشان را از مدارسی که ثبت‌نام کردند، جابجا کنند؟ آیا قراردادهایشان را لغو کنند؟

ی با تاکید بر اینکه یک میلیون و ۱۰۰ هزار واحد مسکن مهر در سراسر کشور نیمه‌کاره رها شده است، گفت:‌ نیاز است وام مسکن مهر از ۲۵ میلیون تومن به ۳۰ میلیون تومان افزایش یابد تا مشکلات برطرف شد.

نماینده شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس در پایان تاکید کرد: این موضوع مشکل همه خانوارهایی است که به امید خانه‌دار شدن در مسکن مهر ثبت‌نام کردند.

لطفا جهت دانلود کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *