آخرین اخبار

فردا ظریف در مجمع فراکسیون اصولگرایان درباره سفر نیویورک گزارش می‌دهد

عضو هیئت‌رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: جلسه مجمع فراکسیون اصولگرایان فردا با حضور وزیر خارجه برگزار می‌شود و در این جلسه سفر رئیس‌جمهور و هیئت همراه به نیویورک مورد بررسی قرار می‌گیرد. حسین‌علی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس گفت: مجمع عمومی فراکسیون اصولگرایان مجلس […]

اشتراک گذاری
15 مهر 1392
کد مطلب : 10861

13910722000113فراکسیون_PhotoA

عضو هیئت‌رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: جلسه مجمع فراکسیون اصولگرایان فردا با حضور وزیر خارجه برگزار می‌شود و در این جلسه سفر رئیس‌جمهور و هیئت همراه به نیویورک مورد بررسی قرار می‌گیرد.

حسین‌علی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس گفت: مجمع عمومی فراکسیون اصولگرایان مجلس ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه فردا سه‌شنبه در محل کمیسیون تلفیق تشکیل جلسه می‌دهد و در این جلسه با حضور وزیر امور خارجه سفر رئیس‌جمهور و هیئت همراه به نیویورک و مواضع و سخنان وی در جریان این سفر مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

وی افزود: در جلسه فردا گزارشی از سوی وزیر خارجه درباره سفر نیویورک به نمایندگان ارائه خواهد شد و بعد از گزارش وزیر خارجه، نمایندگان نیز نقطه نظرات خود را به مطرح خواهند کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *