آخرین اخبار

آقای حاجی در مسجد کوی مهدیه شاهین شهر:آمریکایی ها بدنبال حذف تحریم ها در یک دوره ۱۰ ساله بودند.

نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر ومیمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی پنج شنبه ۱۱/۷/۹۲ نماز مغرب وعشاء رادر مسجد صاحب الزمان(عج) کوی مهدیه (سایت)شاهین شهر اقامه کرد تا همنشین ارتشیان دلاور وخانواده های صبورشان باشد. جناب سرهنگ سیدی فرمانده محترم دانشکده پدافند هوایی ضمن عرض خیر مقدم نسبت به حضار گفت : جای بسی […]

اشتراک گذاری
13 مهر 1392
کد مطلب : 10822

نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر ومیمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی پنج شنبه ۱۱/۷/۹۲ نماز مغرب وعشاء رادر مسجد صاحب الزمان(عج) کوی مهدیه (سایت)شاهین شهر اقامه کرد تا همنشین ارتشیان دلاور وخانواده های صبورشان باشد.

جناب سرهنگ سیدی فرمانده محترم دانشکده پدافند هوایی ضمن عرض خیر مقدم نسبت به حضار گفت : جای بسی خوشحالی دارد که در شهرمان نماینده ای داریم که در بین مردم حضور پیدا می کند و با مردم به گفتگو می پردازد و ایشان خودشان پیشنهاد حضور در بین مردم را دارند  واین رفتار در زمانی که برای دعوت یک مسئول ، تلاش زیادی باید صرف شود ستودنی است.

وی اضافه کرد کوی مهدیه بزرگترین مرکزاسکان ارتش در استان است اما بخاطر حصاری که لازمه این مجموعه است از هیچ امکانات خدماتی بهره مند نمی شود.

آقای حاجی: با تشریح وظیفه نماینده ، وضعیت ملاقات با موکلین و طرح همنشینی با مردم گفت:آماده ایم برای حل مشکل ساختمانی پرسنل تا بالاترین سطح در ارتش یا مقامات دولتی برایتان پیگیری کنیم وبا برگزاری سفیران خدمت سایر مشکلات این مجموعه را بررسی نمائیم.

عضو هیات رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم وضعیت فعلی اوضاع در سوریه را توضیح داد و با بیان دلایل شکست طرح حمله آمریکا به سوریه افزود: امروز مفتخریم  مشاوره کارشناسان نظامی ما به ارتش سوریه یکی از دلایل ناکامی آمریکا واستکبار در حمله به سوریه است .

ایشان به نشست مشترک دولت و مجلس اشاره کرد و اظهار داشت :در جریان سفر رئیس محترم جمهور به نیویورک که موضع قدرتمندانه درسخنرانی ایشان متجسم بود ولی ایرادهایی به آنچه دراین سفررخ داد داریم، آمریکایی قصد داشتند در ازای بازدید از سایت نظامی پارچین ، تعطیلی سایت فر دو و توقف غنی سازی ۲۰/. در یک دوره زمانی ۱۰ ساله تحریمها را بردارند

آقای حاجی در پایان به سولات حضار پاسخ داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *