آخرین اخبار

حاجی به فارس خبر داد نامه بیش از ۱۵۰ نماینده به رئیس‌جمهور برای تخصیص اعتبار به منظور حل مشکلات ازدواج

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: بیش از ۱۵۰ نفر از نمایندگان در نامه‌ای از رئیس‌جمهور خواستار تخصیص اعتبار در بودجه سال ۹۳ برای رفع مشکل ازدواج و حل مشکلات عمرانی نمازخانه‌ها و مساجد و حوزه‌های علمیه شدند. حسین‌علی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با […]

اشتراک گذاری
12 مهر 1392
کد مطلب : 10819

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: بیش از ۱۵۰ نفر از نمایندگان در نامه‌ای از رئیس‌جمهور خواستار تخصیص اعتبار در بودجه سال ۹۳ برای رفع مشکل ازدواج و حل مشکلات عمرانی نمازخانه‌ها و مساجد و حوزه‌های علمیه شدند.

حسین‌علی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی فارس گفت: بیش از ۱۵۰ نفر از نمایندگان طی نامه‌ای خطاب به رئیس‌جمهور خواستار انتخاب فردی برای بررسی مشکلات مساجد و حوزه‌های علمیه در بخش عمرانی شدند و در این نامه از رئیس‌جمهور خواستند تا در بودجه سال ۹۳ اعتبارات لازم را برای حل این مشکلات و نیز حل مشکلات ازدواج جوانان و انجام ازدواج آسان در نظر گیرد.

وی با بیان اینکه امضاهای این نامه در حال افزایش است افزود: علاوه بر رئیس‌جمهور رونوشتی از این نامه به رؤسای قوای مقننه و قضائیه نیز ارسال خواهد شد.

عضو هیئت‌رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس اظهار داشت: همچنین ۱۸۰ مفر از نمایندگان در نامه دیگری از رئیس‌جمهور خواستار تسریع در اجرای ماده ۳۹ قانون بودجه ۹۲ شده‌اند. بر اساس این ماده دولت می‌تواند برای اجرای پروژه‌های عمرانی انتفاعی پیوست این قانون اقدام به فروش ۵ هزار ملیارد تومان اوراق مشارکت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *