آخرین اخبار

حاجی درمراسم معارفه شهردار جدید : در دوره سوم شوراهای مردم شهر خورزوق از ناهماهنگی های بین شورا وشهرداری آسیب دیدند.

در مسجد جامع با حضور مردم ومسئولین و طی مراسمی روز شنبه ۶/۷/۹۲ ساعت ۱۳:۳۰ از خدمات آقای یاری شهردار سابق تقدیر وآقای حجازی بعنوان شهردار جدید خورزوق معرفی شد. نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر ومیمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از وضعییت دوره سوم شوراها و ناهماهنگی های موجود بین اعضاءشورا […]

اشتراک گذاری
11 مهر 1392
کد مطلب : 10801

در مسجد جامع با حضور مردم ومسئولین و طی مراسمی روز شنبه ۶/۷/۹۲ ساعت ۱۳:۳۰ از خدمات آقای یاری شهردار سابق تقدیر وآقای حجازی بعنوان شهردار جدید خورزوق معرفی شد.

نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر ومیمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از وضعییت دوره سوم شوراها و ناهماهنگی های موجود بین اعضاءشورا وشهرداری گفت : مردم شهر خورزوق از این ناهماهنگی آسیب دیده اند و بهترین زمانی که میشد در جهت پیشرفت این شهر قدم برداشت از دست رفت امیدوارم وحدت همدلی بین اعضاءدوره چهارم وشهردار منتخب گوشه ای از عقب ماندگی های این شهر را جبران کند.

 ایشان ۱۰ نکته اصلی را جهت پیشرفت و آبادانی خورزوق یاد آور شد و افزود: از آنجایی که زبان شما مردم هستم برخود فرض می دانم از بالاترین مقام تا مسئولین محلی را از مسائل شما آگاه کنم و با پیگیری موضوعات مطرح شده در جهت رفع آنها تلاش می نمایم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *