آخرین اخبار

حاجی در نشست سیاسی: ضربه مهلک اخیر به پادگان اشرف موثرتر از عملیات مرصاد بود.

بسیجیان خورزوق، دلیگان، اسلام آباد، سین و دستگرد در نشست سیاسی روز ۵/۷/۱۳۹۲ میزبان نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی بودند. آقای حاجی پس از زیارت و ادای احترام به امامزاده ادهم(ع) و اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء به حوزه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی(ع) […]

اشتراک گذاری
09 مهر 1392
کد مطلب : 10781

بسیجیان خورزوق، دلیگان، اسلام آباد، سین و دستگرد در نشست سیاسی روز ۵/۷/۱۳۹۲ میزبان نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی بودند.

آقای حاجی پس از زیارت و ادای احترام به امامزاده ادهم(ع) و اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء به حوزه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی(ع) رفت و ضمن ارائه سخنان کوتاهی به سئوالات سیاسی حضار پاسخ گفت.

مقدمه آقای حاجی، گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره ایثارگران به ویژه شهدای عزیز جنگ تحمیلی بود.

ایشان علت برگزاری جشن دفاع مقدس را علیرغم تجاوز به کشورمان اینگونه عنوان کرد: جنگی خانمان سوز علیه کشورما در ۳۱ شهریور ۵۹ آغاز شد و هزارن شهید و جانباز و میلیاردها دلار خسارت مادی و میلیاردها خسارت معنوی و روحی برای میهن مان به همراه داشت در حالیکه باید این روز، روز نفرت برای ما باشد امّا آن را گرامی می داریم چرا که در ۲۰۰ سال گذشته در هر جنگی شکست خورده بودیم و تکه ای از پاره تن ایران مان جدا شده بود امّا در این جنگ که طولانی ترین جنگ قرن بیستم بود رزمندگان اسلام اجازه ندادند وجبی از خاک کشورمان جدا شود.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم ضمن پاسخ به سوالاتی در مورد: اوضاع سوریه، وضعیت فعلی کشور، سفر اخیر رئیس محترم جمهور به نیویورک، آینده روابط سیاسی ایران و آمریکا، نرمش قهرمانانه مد نظر مقام معظم رهبری، آینده سیاسی جریان ها در کشور، در مورد حمله اخیر به پادگان اشرف در عراق و تلفات منافقین گفت: به خواست خدا جوانان برومند شیعی با نقشه ای حساب شده وارد پادگان اشرف شدند و در درگیری با ۱۰۰ نفر از اعضای کادر اصلی منافقین بیش از ۸۰ نفر از آنان را به هلاکت رسانده و تعدادی از آنان را به اسارت گرفتند. انعکاس مهمی در خبرگزاری ها به خاطر حمله احتمالی آمریکا به سوریه بر روی این موضوع نشد، امّا آنچه اهمیت داشت ضربه مهلک وارد شده به این سازمان که بیش از ۱۷ هزار نفراز هم میهنانمان را به شهادت رسانده اند بسیار موثرتر از عملیات مرصاد با آن حجم عظمت بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *