آخرین اخبار

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی: شهرهای اطراف نیز در مباحث اصفهان اثرگذارند

خبرگزاری ایمنا: نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: شهرهای اطراف در مباحث شهر اصفهان اثرگذار می باشند لذا شهرداری اصفهان در دوره جدید به شهرهای اطراف اصفهان نیز توجه داشته باشد. به گزارش ایمنا، حسینعلی حاجی دلیگانی با اشاره به ابقای دکتر سقائیان نژاد به عنوان شهردار اصفهان […]

اشتراک گذاری
07 مهر 1392
کد مطلب : 10740

n00118233-b

خبرگزاری ایمنا: نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: شهرهای اطراف در مباحث شهر اصفهان اثرگذار می باشند لذا شهرداری اصفهان در دوره جدید به شهرهای اطراف اصفهان نیز توجه داشته باشد.

به گزارش ایمنا، حسینعلی حاجی دلیگانی با اشاره به ابقای دکتر سقائیان نژاد به عنوان شهردار اصفهان اظهار داشت: مسائل اصفهان و شهرهای اطراف بر روی یکدیگر تاثیر دارد.
وی عنوان کرد: اگر مسائل و مشکلات شهرهای اطراف اصفهان همچون شاهین شهر، میمه و برخوار حل شود از میزان باری که بر دوش شهرداری است کاسته خواهد شد.
نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شهرهای اطراف با مشکلاتی همچون عدم سرمایه گذاری و اشتغال مواجه اند لذا لازم است شهرداری این مسائل و مشکلات را مد نظر قرار دهد تا محدودیت های این مناطق در ارائه خدمات جبران شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *