آخرین اخبار

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه/برخوار در مجلس: زرگرپور در رفع معضلات اصفهان خدمات شایسته‌ای انجام دهد

نماینده مردم در شهرستان‌های شاهین شهر و میمه /برخواردر مجلس گفت: رسول زرگرپور با توجه به تجارب مدیریتی که در سالیان متوالی کسب کرده‌اند در حل و فصل معضلات و مشکلات استان اصفهان خدمات شایسته‌ای را انجام دهد. حسینعلی حاجی‌لیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با تبریک انتخاب رسول زرگرپور از سوی […]

اشتراک گذاری
01 مهر 1392
کد مطلب : 10676

13920628000299_PhotoA

نماینده مردم در شهرستان‌های شاهین شهر و میمه /برخواردر مجلس گفت: رسول زرگرپور با توجه به تجارب مدیریتی که در سالیان متوالی کسب کرده‌اند در حل و فصل معضلات و مشکلات استان اصفهان خدمات شایسته‌ای را انجام دهد.

حسینعلی حاجی‌لیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با تبریک انتخاب رسول زرگرپور از سوی هیئت دولت به عنوان استاندار جدید اصفهان اظهار داشت: استان شهیدپرور اصفهان به عنوان قطب صنعت و کشاورزی کشور و همچنین منبع درآمدی جذب توریست به شمار می‌آید و به همین علت استاندار جدید اصفهان باید با کارهای کارشناسی شده و استفاده از نقطه نظرات صاحبان اهل فن و نظر در رفع محرومیت‌های استان تلاش‌های شبانه‌روزی انجام دهند.

وی با بیان اینکه استاندار جدید اصفهان یقین بدانند از طرف بنده و سایر نمایندگان مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با ایشان همکاری و کمال پشتیانی خواهد شد، افزود: رسول زرگرپور با توجه به تجارب مدیریتی که در سالیان متوالی کسب کرده‌اند در حل و فصل معضلات و مشکلات استان اصفهان خدمات شایسته‌ای را انجام دهند.

عضو کمسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به مهم‌ترین انتظاری که از استاندار جدید اصفهان خواهد رفت، ادامه داد: نگاه عدالت محورانه نسبت به همه شهرستان‌ها، توجه به نقاط محروم، پیگیری شاخص‌های محرومیت به صورت شهرستانی، توجه ویژه به موضوع آب و مشکلات کشاورزان به ویژه در شهرستان‌های شاهین‌شهر، میمه و برخوار، همچنین در جهت رفع مشکلات اقتصادی و معضلات فرهنگی اصفهان گام‌های بلندی بردارند.

این مسئول با بیان اینکه در شرایط فعلی، رسول زرگرپور دارای کارنامه درخشان مدیریتی از تخصص و تعهد است و گزینه مناسبی برای تصدی استانداری اصفهان محسوب می‌شود، تاکید کرد: با برنامه‌ریزی مدون نسبت به موضوع اشتغال و به‌کارگیری جوانان جویای کار در استان از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

حاجی‌لیگانی با بیان اینکه تیم همراه استاندار جدید اصفهان باید دارای روحیه مردمی و التزام به ولایت‌فقیه باشند، اذعان داشت: در انتخاب فرمانداران، بخشداران و مدیران استانی به خصوص در شهرستان‌های شاهین‌شهر، میمه و برخوار اشخاصی را انتخاب کند که رفع محرومیت‌ها از اولویت‌های کاریشان باشد.

انتهای پیام/۶۳۰۲۳/ن۳۰

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *