آخرین اخبار

آقای حاجی در همنشینی با مردم شاهین شهر : دغدغه اصلی ام مشکل اشتغال و مسکن است

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر،میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز شنبه ۹۲/۰۶/۲۳پس از بدرقه رسمی معاون وزیر راه و شهرسازی میمه را به قصد شاهین شهر ترک کرد و در جمع نمازگزاران مسجد سایت ۱۸۰ دستگاه هوانیروز سخنرانی کرد. ایشان برنامه همنشینی با مردم و حضور در جمع آنها را اولویتی […]

اشتراک گذاری
28 شهریور 1392
کد مطلب : 10624

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر،میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز شنبه ۹۲/۰۶/۲۳پس از بدرقه رسمی معاون وزیر راه و شهرسازی میمه را به قصد شاهین شهر ترک کرد و در جمع نمازگزاران مسجد سایت ۱۸۰ دستگاه هوانیروز سخنرانی کرد.

ایشان برنامه همنشینی با مردم و حضور در جمع آنها را اولویتی مهم برای خود عنوان کرد و گفت : از ابتدا برای ملاقات با مردم بصورت هفتگی برنامه ریزی کرده ایم و هر هفته پنجشنبه ها میزبان مردم فهیم در دفتر شاهین شهر هستیم.

وی در ادامه وضعیت کنونی جهان اسلام را حساس توصیف کرد و افزود : همدلی و وحدت بین امت اسلام و دیپلماسی فعال دولتی می تواند استکبار را در رسیدن به اهدافش که ایجاد تفرقه و نفاق بین مسلمانان است با شکست مواجه کند و عقب نشینی آشکار رئیس جمهور آمریکا یکی از ثمرات این موضوع است.

آقای حاجی در پاسخ به سوال یکی از حضار در خصوص مسکن مهر گفت : دغدغه اصلی ام مشکل اشتغال و مسکن است و به همین منظور امروز و پس از پیگیری های مختلف میزبان جناب آقای صومعلو معاون وزیر راه و شهرسازی بودیم و از مسکن مهر در شهرهای مختلف بازدید میدانی به عمل آمد تا نتایج و جمع بندی در اختیار وزیر محترم قرار گیرد . برای اولین بار تمام مردمی را که در مجموعه مسکن مهر شاهین شهر جمع شده بودند به جلسه مسکن شهرستان در فرمانداری دعوت کردیم و در حضور آنان تصمیم گیری و صورتجلسه امضاء کردیم که مفاد آن در پایگاه اطلاع رسانی حماسه سازان قابل رویت است .

ایشان در پایان به سوالات مختلف حضار پاسخ داد.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *