آخرین اخبار

آقای حاجی : دولت برای بهبود وضعیت اقتصادی تلاش کند

شاهین شهر- خبرگزاری مهر: نماینده مردم شهرستانهای شاهین‌شهر و میمه  /برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت یازدهم باید برای بهبود وضعیت اقتصادی و معیشت مردم برنامه ریزی و تلاش کند. به گزارش خبرنگار مهر، حسین‌علی حاجی دلیگانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امیدوارم دولت یازدهم گشایشی در وضعیت اقتصادی کشور به وجود بیاورد برا […]

اشتراک گذاری
27 شهریور 1392
کد مطلب : 10603

IMAGE634915163435468750

شاهین شهر- خبرگزاری مهر: نماینده مردم شهرستانهای شاهین‌شهر و میمه  /برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت یازدهم باید برای بهبود وضعیت اقتصادی و معیشت مردم برنامه ریزی و تلاش کند.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین‌علی حاجی دلیگانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امیدوارم دولت یازدهم گشایشی در وضعیت اقتصادی کشور به وجود بیاورد برا ی مردمانی که حماسه سیاسی سال را رقم زدند.

حاجی دلیگانی با اشاره به تغییراتی که قرار است در بدنه مدیریتی استان اصفهان به وجود آید،گفت: معاون سیاسی امنیتی وزارت کشور در تماسی که با مجمع نمایندگان مجلس در خصوص استاندار جدید اصفهان داشته است این بوده که رسول زرگر را برای سکان‌داری استانداری اصفهان به هیئت دولت معرفی کنند و دولت نیز دنبال همین گزینه که کلید نصف جهان به او برسد اما باید برنامه ها و طرح های رسول زرگر را برای اداره استان اصفهان در جمع اعضای مجمع نمایندگان استان دید و شنید آنگاه اعضای مجمع نمایندگان استان نظر خود را به هئیت دولت اعلام می کنند.

وی با بیان اینکه انرژی هسته ای حق مسلم ماست و امروز این موضوع تبدیل به یک فرهنگ شده است، گفت: ما نمی توانیم از این حق مسلم که خون های پاک چندین دانشمند هسته ای آن را آبیاری کرده است صرف نظر کنیم.

حاجی دلیگانی با اشاره به اینکه ظرفیت تحمل خطا توسط مسئولین در شهرستان شاهین‌شهر و میمه ضعیف است، اظهار داشت: با توجه به وقایع اخیر در موضوع انتخابات شورای شاهین‌شهر بنده تذکرات خویش را مبنی بر وجود تخلفات در انتخابات شورای شاهین‌شهر به هیئت اجرایی و نظارت استان ابلاغ کردم اما همین و بس که در موضوع نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستا باید گفت مجلس نمی‌تواند ناظر خوبی باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *