آخرین اخبار

مهندس صومعلو در بخشداری میمه : بخاطر حسن سلیقه شما در طراحی و ساخت مسکن مهر تشکر می کنم + صورتجلسه

بخش پایانی سفر معاون محترم وزیر راه و شهرسازی به منطقه بخش میمه بود . ساعت ۱۶:۰۰ مسکن مهر شهر وزوان مورد بازدید قرار گرفت. مدیر تعاونی ، سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی نقطه نظرات خود را بیان کردند و در یک جمله خواستار افزایش سقف وام به ۳۰ میلیون تومان شدند . آقای […]

اشتراک گذاری
24 شهریور 1392
کد مطلب : 10568

بخش پایانی سفر معاون محترم وزیر راه و شهرسازی به منطقه بخش میمه بود . ساعت ۱۶:۰۰ مسکن مهر شهر وزوان مورد بازدید قرار گرفت. مدیر تعاونی ، سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی نقطه نظرات خود را بیان کردند و در یک جمله خواستار افزایش سقف وام به ۳۰ میلیون تومان شدند .

آقای مهندس صومعلو و همراهان از پروژه مسکن مهر شهر میمه به عنوان آخرین سایت بازدید کردند نکته قابل توجه ، تصویر برداری ایشان با تلفن همراه از معماری ساختمان بود . مدیر تعاونی مسکن مهر میمه نیز با بیان مشکلات  پیش روی افتتاح خواستار افزایش سقف وام گردید .

پایان بخش این سفر یک روزه حضور در بخشداری میمه ،تبادل نظرات ، جمع بندی و تنظیم صورتجلسه بود.

معاون محترم وزیر راه و شهرسازی با بدرقه رسمی آقای حاجی بصورت زمینی منطقه ما را به سمت تهران ترک کرد تا جمع بندی خود را از این روز پر مشغله و دغدغه متقاضیان به وزیر محترم ارائه کند و ما و مردم منتظر اقدام عاجل وزیر می مانیم.

پیرو بازدید امضاء کنندگان زیر از پروژه های مسکن مهر شهرهای میمه و وزوان موارد زیر به تصویب رسید:

۱-    صورتجلسه ۲/۶/۱۳۹۲ راجع به پروژه وزوان مطرح و مقرر گردید به موقع اجرا گردد.

۲-   بنیاد مسکن استان مساعدت های لازم را از طرف خود در جهت محوطه سازی پروژه وزوان به انجام برساند.

۳-  ضرورت دارد و تأکید شد سقف وام مسکن مهر تا ۳۰ میلیون تومان برای دو پروژه میمه و وزوان توسط وزارتخانه و دولت  و همکاری مجلس پیگیری شود.

۴-  آقای صومعلو در خصوص یارانه های دو پروژه مذکور پیگیری و اختصاص دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *