آخرین اخبار

نماینده مردم شاهین شهرومیمه/برخوار در مجلس: تکفیری‌ها نخستین قربانیان اربابان خود هستند

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم شاهین شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: حمله به سوریه نقطه سیاهی شبیه خاطره ویتنام در کارنامه آمریکایی‌ها ثبت خواهد کرد. حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان پیرامون تأیید تصمیم اوباما مبنی بر حمله به سوریه از سوی مجلس سنای آمریکا اظهار کرد: به یقین اگر اعضای […]

اشتراک گذاری
23 شهریور 1392
کد مطلب : 10514

IMAGE634915163435468750

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم شاهین شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: حمله به سوریه نقطه سیاهی شبیه خاطره ویتنام در کارنامه آمریکایی‌ها ثبت خواهد کرد.

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان پیرامون تأیید تصمیم اوباما مبنی بر حمله به سوریه از سوی مجلس سنای آمریکا اظهار کرد: به یقین اگر اعضای کنگره آمریکا نیز چنین تصمیمی بگیرند این تصمیم بر اساس عقل نیست.

وی این تصمیم مجلس سنا را احساساتی دانست و افزود: حمله به سوریه به یقین به ضرر آمریکا خواهد بود و نقطه سیاهی شبیه خاطره ویتنام در کارنامه آمریکایی ها ثبت خواهد شد و مردم منطقه نیز پاسخ عمل نسنجیده آنان را خواهند داد.

نماینده مردم شاهین شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی پاسخ مردم منطقه به آمریکا را اقدام علیه منافع آمریکا در منطقه و به ویژه رژیم صهیونیستی بیان و تصریح کرد: مردم منطقه با هر گونه اقدام آمریکا هزینه آن را بر عهده آنها خواهند گذاشت.

وی با اشاره به کناره گیری هم پیمانان اروپایی آمریکا در تصمیم حمله به سوریه در خصوص تصمیم آمریکا مبنی بر هم پیمانی با برخی کشور های منطقه خاطرنشان کرد: برخی از کشور های منطقه نیز به نوعی خلوت گاه آمریکایی ها هستند و به عبارتی شأن کشورشان را در سطح دفتر کارگزارانی آمریکایی ها پایین آورده اند.

حاجی با بیان اینکه این مطلب از چشم ملتها دور نخواهد ماند، اذعان کرد: روزی خواهد رسید که مردم انتقام خود را از این حکومت های خود فروخته به آمریکا خواهند گرفت.

وی با توجه به اعلام آمادگی روسیه، ایران و حزب الله در حمایت از سوریه راجع به جغرافیای جنگ و سرنوشت آمریکا و منطقه در صورت حمله آمریکا به سوریه ابراز کرد: پس از چنین اتفاقی به یقین آسیب اصلی را آمریکایی ها خواهند دید و بازنده اصلی جنگ آنها خواهند بود.

نماینده مردم شاهین شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه در حال حاضر همه از اتحاد دولت بشار اسد و مردم آگاه بوده و می دانند که تروریست ها اغلب از افرادی هستند که با دلار های نفتی عربستان از گوشه و کنار جهان در خاک سوریه تجمع کرده اند، عنوان کرد: تکفیری ها پس ثابت کردن خوش خدمتی خود به آمریکایی ها و عربستان نخستین قربانیان اربابان خود خواهند بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *