آخرین اخبار

آقای حاجی با رئیس ستاد بهداشت و درمان صنعت نفت استان اصفهان دیدار کرد.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر،میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۳:۳۰ روز ۹۲/۰۶/۱۸با آقای دکتر اصغری دیدار و گفتگو کرد . حضور بیش از ۱۶۰۰۰ نفر بازنشسته شرکت نفت در شاهین شهر سبب شده است تا بحث درمانی تلاشگران عرصه نفت یکی از مباحث جدی در این شهر مهاجر پذیر باشد. […]

اشتراک گذاری
20 شهریور 1392
کد مطلب : 10483

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر،میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۳:۳۰ روز ۹۲/۰۶/۱۸با آقای دکتر اصغری دیدار و گفتگو کرد .

حضور بیش از ۱۶۰۰۰ نفر بازنشسته شرکت نفت در شاهین شهر سبب شده است تا بحث درمانی تلاشگران عرصه نفت یکی از مباحث جدی در این شهر مهاجر پذیر باشد.

چندی پیش آقای حاجی ضمن بازدید از مرکز در حال احداث دی کلینیک شهدای نفت شاهین شهر و متعاقب آن ملاقات با وزیر محترم نفت پیگیر ارتقاء این مرکز و راه اندازی سریع آن شده بود.

در همین راستا روز دوشنبه ۱۸/۰۶/۱۳۹۲  نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر،میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی به ستاد بهداشت و درمان صنعت نفت استان اصفهان رفت و راجع به تسریع در راه اندازی این مرکز درمانی با رئیس این ستاد به گفتگو پرداخت .

آقای اصغری نیز ضمن خرسندی از دیدار با آقای حاجی ،پیگیری ایشان در خصوص مرکز بهداشتی درمانی صنعت نفت را ستود و اضافه کرد: نامه ی جنابعالی به مقام عالی وزارت نفت و دستور صریح ایشان برای بکارگیری نیروهای بومی در این مرکز واصل شده است و بنده اطمینان می دهم در راستای همین دستور عمل کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *