آخرین اخبار

آقای حاجی در گفت‌وگو با ایلنا: احتمال استاندار شدن گزینه‌های پیشنهادی نمایندگان مجمع اصفهان ضعیف است

به نظر می‌رسد هیچ کدام از گزینه‌های پیشنهادی مجمع نمایندگان شانسی برای پیروزی نداشته باشند و از آنجا که وزارت کشور هم سه گزینه معرفی می‌کند، به نظر می‌رسد استاندار آینده اصفهان از بین گزینه‌های این وزارتخانه باشد. نماینده مردم شاهین شهر ضمن تشریح جزئیات گزینه‌های پیشنهادی مجمع نمایندگان به وزارت کشور، استاندار شدن این […]

اشتراک گذاری
18 شهریور 1392
کد مطلب : 10443

IMAGE634915163435468750

به نظر می‌رسد هیچ کدام از گزینه‌های پیشنهادی مجمع نمایندگان شانسی برای پیروزی نداشته باشند و از آنجا که وزارت کشور هم سه گزینه معرفی می‌کند، به نظر می‌رسد استاندار آینده اصفهان از بین گزینه‌های این وزارتخانه باشد.

نماینده مردم شاهین شهر ضمن تشریح جزئیات گزینه‌های پیشنهادی مجمع نمایندگان به وزارت کشور، استاندار شدن این گزینه‌ها را در مقابل گزینه‌های پیشنهادی وزارت کشور ضعیف عنوان کرد.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهرومیمه /برخوار در گفتگو با خبرنگار پارلمانی ایلنا گفت: مجمع نمایندگان استان اصفهان هفته گذشته در جلسه‌ای، سه نفر را به عنوان گزینه‌های پیشنهادی خود برای استانداری اصفهان به وزارت کشور معرفی کرد.

وی ضمن تأکید بر اینکه با هیچ یک از گزینه‌های پیشنهاد شده از سوی مجمع نمایندگان موافق نبوده، افزود: ‌ در جلسه‌ای که گذشت آقای طباطبایی‌نژاد نماینده فعلی نائین، مرتضی صفاریان‌نژاد شهردار تهران و سردار خراسانی فرمانده بسیج سازندگی کشور به وزارت کشور معرفی شدند.

این نماینده مردم در مجلس نهم خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد هیچ کدام از گزینه‌های پیشنهادی مجمع نمایندگان شانسی برای پیروزی نداشته باشند و از آنجا که وزارت کشور هم سه گزینه معرفی می‌کند، به نظر می‌رسد استاندار آینده اصفهان از بین گزینه‌های این وزارتخانه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *