آخرین اخبار

آقای حاجی در آئین افتتاح دانشگاه پیام نور گز : شهر گز شهری با ظرفیت ، با فرهنگ و تمدن کهن پتانسیل لازم برای پیشرفت را دارد.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۸ روز شنبه ۱۶/۰۶/۹۲ راهی شهر گز شد تا در مراسم افتتاح ساختمان جدید دانشگاه پیام نور شهر گز شرکت کند. این مرکز که سال ها در طبقه دوم ساختمان شهرداری مستقر بود اکنون به پشتوانه پیگیری آقای حاجی […]

اشتراک گذاری
17 شهریور 1392
کد مطلب : 10433

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۸ روز شنبه ۱۶/۰۶/۹۲ راهی شهر گز شد تا در مراسم افتتاح ساختمان جدید دانشگاه پیام نور شهر گز شرکت کند.

این مرکز که سال ها در طبقه دوم ساختمان شهرداری مستقر بود اکنون به پشتوانه پیگیری آقای حاجی و همت دیگر مسئولین صاحب ساختمان شده است.

در این مراسم رئیس دانشگاه پیام نور استان ، امام جمعه شهر گز، اعضای شورای اسلامی و معتمدین محلی حضور داشتند.

آقای حاجی طی سخنانی اهمیت وجود مراکز علمی را در جهت توسعه و پیشرفت یک منطقه یادآور شد و افزود: شهری مثل گز با آن سابقه تمدن کهن ، مردمانی با فرهنگ و  وجود افراد خیر پتانسیل لازم را برای پیشرفت دارد. شهری با جمعیت نزدیک به ۲۵۰۰۰ نفر نزدیک به مرکز استان که با رایزنی های انجام شده دانشگاه آزاد اسلامی حاضر به ایجاد یک واحد دانشگاهی  در این شهر است.

ایشان به اخذ مصوبه از هیات وزیران در خصوص جاده ترانزیت اصفهان – تهران اشاره و اضافه کرد: وجود آزاد راه جنوب – شمال کشور جهت ارتقاء منطقه نقش موثری دارد و بایستی بر اساس این مصوبه مهم ، در اطراف این آزاد راه سرمایه گذاری لازم برای تولید اشتغال و ثروت با استفاده از ایجاد صنایع غیر آلاینده صورت پذیرد.  

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *