آخرین اخبار

برنامه بهارستانی ها برای فشار به کنگره آمریکا

عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: فراکسیون اصولگرایان با بررسی مسائل سوریه بر آن شد تا خانه ملت، با تحت فشار قرار دادن کنگره آمریکا، نمایندگان مجلس این کشور را از صدور مجوز برای حمله به سوریه باز دارد. حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در […]

اشتراک گذاری
13 شهریور 1392
کد مطلب : 10368

13920216153337318483263

عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: فراکسیون اصولگرایان با بررسی مسائل سوریه بر آن شد تا خانه ملت، با تحت فشار قرار دادن کنگره آمریکا، نمایندگان مجلس این کشور را از صدور مجوز برای حمله به سوریه باز دارد.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه مجمع عمومی فراکسیون اصولگرایان گفت: در این جلسه اعضای مجمع فراکسیون به بررسی تحولات اخیر سوریه پرداختند و در جریان این بررسی عملکرد ارتش، حمایت های مردمی از دولت و ارتش این کشور و سایر مسائل مورد ارزیابی قرار گرفت.

وی افزود: در نهایت مقرر شد تا نمایندگان از هر طریق ممکن تلاش نمایند تا اعضای کنگره آمریکا را از صدور مجوز برای دولت این کشور برای حمله به سوریه باز دارند تا خاورمیانه به ویتنام دیگری برای آمریکا تبدیل نشود.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس اظهار داشت: بر اساس این تصمیم نمایندگان از طریق مصاحبه های خود با رسانه ها و بیان نقطه نظرات خود در خصوص مسئله سوریه از طریق تریبون مجلس نمایندگان کنگره آمریکا را تحت فشار قرار داده و از صدور مجوز برای حمله به سوریه بازدارند.

(منبع : پایگاه خبری – تحلیلی قدس آنلاین)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *